haberler / 4 yaşındaki çocuğu tablet kırdığı için öldürdü

4 yaşındaki çocuğu tablet kırdığı için öldürdü

30.09.2014 02:18:10

Bir çocuk daha hayata veda etti. Kan donduran olay bu sefer 19 yaşındaki genç tarafından işlendi

Günümüzde insan yaşamı oldukça önemsiz ki son yıllarda artan ölümler ve son yıllarda artan darp vakalarına bugün bir yenisi daha eklendi. Çocukların eskiden rahatça oyun oynadığı sokaklar artık oynanamaz bir yer almış ve çocuklar evlerde tablet cihazlardan oyun oynamaya başlamış durumda. Bugün gelen bilgilerde tablet için 19 yaşındaki bir gencin 4 yaşındaki çocuğu öldürdüğü açıklandı.

Günümüzde gelişen akıllı telefon ve tablet teknolojileri oldukça ileri noktada olsa da ileri noktada olan tabletler maalesef fiyatları ile ceplerimizi yakıyor. Akıllı telefon ve tablet teknolojisi her ne kadar bu kadar gelişmişken bugün gelen kan dondurucu olaylar maalesef tüm teknoloji Dünyasını etkiledi. Bugün gelen bilgilere göre yabancı ülkede 19 yaşındaki bir gencin bir öğretmenin emeklilik partisinde 4 yaşındaki bir çocuğun 19 yaşındaki gencin tabletini kırdığı açıklandı. 19 yaşındaki genç 4 yaşındaki çocuğa tabletini kırdığından dolayı dışarı çıkartıp çocuğu 15 defa kafasına vurduğunu açıkladı. Akciğer yetmezliğinden hayata veda eden küçük çocuk maalesef darbelere dayanamadığından ve akciğerlerinde yetmetsizlik sonucundan hayata veda etti.

Genç "Tabletimi kırdığı için çok sinirlendim ve kendimi kaybettim. Onu alıp okulun arkasındaki bir palmiye ağacının oraya götürdüm. Yaklaşık 15 kez başına ve gövdesinde sopayla vurdum ve sonra da cesedini gölete attım" açıklamalarında bulundu.

Açıkcası bizler bu gibi olayların maalesef yaşanmasını üzücü olarak buluyoruz ve maalesef bu gibi olayların asla ve asla yaşanmamasını tahmin ediyoruz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda