haberler / AllahCCheryerde Twitter hesabı

AllahCCheryerde Twitter hesabı

06.11.2014 00:04:46

Twitter üzerinde müslüman aleminin üzerine sürekli olarak dinimizi karalayan tweetler atan AllahCCheryerde hesabı [b]Akıncılar Tim tarafından hacklendi[/b]

AllahCCheryerde sonunda sosyal deşifre oldu. Twitter üzerinde sürekli olarak dinimizi karalayacak tweetler paylaşan ve kendini Allah olarak tanıtan ancak gerçekte herhangi bir gerçekliği bulunmayan buna rağmen dinimizi karalamaya devam eden AllahCCheryerde sonunda sosyal medyadan silindi. AllahCCheryerde hesabını hackleyen Cyber-Warrior Tİm adlı hacker grubu AllahCCheryerde hesabının sahibibin bilgilerine de ulaştı. AllahCCheryerde hesabının sahibi henüz daha genç olmasına rağmen Türkiye üzerinde yaşıyor ve müslüman olup olmadığı bilinmiyor. Adı Türk olmasına rağmen hesap sahibi hakkında herhangi bir bilgi açıklanmayan AllahCCheryerde hesabının gerçek kullanıcı hakkında çıplak fotoğrafların yayınlanacağı açıklandı.

AllahCCheryerde hesabının 180 bin takipçisi bulunmasına rağmen hesap sahibinin herhangi bir dava açamayacağı iddia ediliyor. AllahCCheryerde hesabının sahibi bakalım ilerleyen günlerde dava açabilecek mi? Twitter üzerinden dinimize hakaret eden buna benzeyen yüzlerce hesap mevcut ve hepsinin sahibi neredeyse 18 yaşından büyük. Bakalım hacker grupları deşifre edecekleri hesaplar arasına başka hesapları alabilecekler mi?

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda