haberler / Android 5.0 Lollipop klavyesi yayınlandı

Android 5.0 Lollipop klavyesi yayınlandı

20.10.2014 17:04:06

Android işletim sisteminin en güncel sürümü Android 5.0 Lollipop klavyesi yayınlandı.

Android 5.0 Lollipop klavyesi

Android işletim sisteminin en güncel sürümü Android 5.0 Lollipop geçtiğimiz günlerde Google tarafından tanıtılmıştı. Bugün gelen bilgilerde Android işletim sisteminin en güncel sürümü olan Android 5.0 Lollipop klavyesi yayınlandı. Android işletim sisteminde klavye uygulaması olarak APK üzerinden veya APK olarak telefonunuza indirebileceğiniz klavye uygulaması ile beraber cihazlarınızda Android 5.0 Lollipop klavyesini kullanabilirsiniz. Klavye uygulaması denince akla ilk gelen klavye uygulamalarından bir tanesi olan Android 5.0 Lollipop klavyesi ile beraber cihazınızda daha hızlı yazılar yazabilirsiniz. Android 5.0 Lolliop işletim sistemi güncellemesine güncellenecek olan cihazlara resmi olarak yayınlanacak olan ve resmi olarak yayınlanmış olan Android işletim sistemi güncellemesi ile beraber Android 4.4 cihazlara klavye uygulamasını yükleyebilirsiniz. Android 5.0 Lollipop klavyesi daha hızlı yazmak amaçlı olarak geliştirilmiş olup tasarım olarak da oldukça güzel bir tasarıma sahip. Android 5.0 Lollipop klavyesi ile 4 farklı çeşit temaya sahip olabilirsiniz. Android 5.0 Lollipop klavyesi ile beraber sürüklü yaz veya kaydır yaz seçeneklerine de sahip olacaksınız.

Dilerseniz Android 5.0 Lollipop klavyesini XDA üzerinden veya XDA Forum ve forumları üzerinden indirebilirsiniz. Android 5.0 Lollipop klavyesini Android 4.4 cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Android cihazlarınızda tam olarak uygun çalışmaması durumunda sistem güncellemesi yapmanız önerilir, genel olarak Android 4.4 işletim sisteminde uyumlu olarak çalıştığı biliniyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda