haberler / Android için en iyi 5 müzik dinleme programı nedir?

Android için en iyi 5 müzik dinleme programı nedir?

01.12.2014 23:31:50

Android için en iyi 5 ücretsiz müzik dinleme programları

İşte bu haberimizde bu sorulara cevap vereceğiz. İlk olarak Android işletim sistemi için en iyi müzik programı diyebilmemiz için tam kusursuz bir program olması gerekmektedir. Peki ya Android için en iyi kusursuz 5 müzik dinleme programı nedir?

İlk olarak en kusursuz müzik ve video dinleme programı olan Youtube uygulamasıdır. Youtube uygulaması sunduğu özellikler ile beraber kullanıcıların hem müzik dinleme, hem video izleme hem de film vs vs videolarını rahatlıkla izlemeye yarayan bir programdır.

İkinci olarak en iyi müzik dinleme programı Spotify diyebiliriz. Spotify çevrimiçi ve çevrimdışı sunduğu özellikler ile beraber kullanıcılarını oldukça fazla memnun etmektedir. Reklamlardan dolayı Premium veya Premium+ ile reklamsız müzik dinleme seçeneği sunmaktadır.

Üçüncü olarak en iyi müzik dinleme uygulaması Fizy diyebiliriz. Fizy tamamen ücretsiz olarak reklamlı olarak kullanıcılarına en iyi müzik sesi ve en iyi müzik uygulamasını kullanıcılarına sunmaktadır.

Dördüncü olarak ise SoundCloud: müzik & audio diyebiliriz. SoundCloud: müzik & audio İngilizce olmasına rağmen kullanıcıların rahat bir arayüz ile daha rahat bir müzik dinleme sesi ve daha iyi bir müzik performansı sunmaya devam ediyor.

Beşinci olarak TTNET Müzik uygulaması en başarılı müzik dinleme uygulamalarından bir tanesi diyebiliriz. Hatta ve hatta en iyi müzik dinleme programı da diyebiliriz. TTNET tarafından sağlanan ve TTNET tarafından geliştirilen uygulama ücretsiz olarak müzik dinleme performansı sunarken, indirmek için ücret istiyor.


yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda