haberler / Android Marketten Yeni Bir Oyunu İnceliyoruz

Android Marketten Yeni Bir Oyunu İnceliyoruz

14.01.2014 15:32:03

İnceleyeceğimiz oyunumuzun adı Tiny Thief. Bu oyuna Google Play Store’dan 3,54 $ dan temin edebiliyoruz. Ayrıca Android’in dışında IOS tabanlı mobil cihazlarda da çalışmaktadır.


Oyunun yapımcılığını Rovio Stars Ltd. üstleniyor. Oyunumuz zeka ve bulmaca oyunları kategorisinde yer almaktadır. Google Play Store’da oyun için 690 kişi oylama yapmıştır. Beş üzerinden dört buçuk derecelendirmeye sahiptir. Oyunumuzun boyutu 45 Mb dir. Bu oyunu telefonumuza ya da tabletimize yüklemek için Android 2. 3 ve üzeri sürümü gerekmektedir. Oyun 11 Temmuz itibariyle Google Markette yerini almıştır.


Oyununun tanıtım videosunu izlediğimizde ana karakterimizi ve yan karakterleri görebiliyoruz. Ayrıca ayı kafesi, korsan profesörün deney odası, robotlar ve bir çok değişik mekânda çok güzel tasarlanmış. Oyun içerisinde 30 farklı bölüm bizleri beklemektedir. Oyunda 50 den fazla yan karakter de mevcuttur. Oyuna videodan göz attığımızda -belirtmek gerekir ki oyun için Rovio Stars iki tanım videosu yayımlamış- açık ve kapalı mekanlarda oyunumuzu sürdürüyoruz. Kahramanımız yürüme,zıplama,eğilme ve kapı ve benzeri şeyleri açma yeteneğine sahip. Oyunda atımızı besleyebiliyoruz. Atımıza binebiliyoruz. Oyunda sürekli başka karakterleri kurtarıyoruz. Oyunumuzun amacı budur. Oyunun teknik özelliklerine tekrar geçersek daha önceden belirttiğimiz gibi Android 2. 3 ve üzeri bir sürüm gerekmektedir. Ayrıca oyunumuzun görselliği iyi seviyededir. Piyasadaki orta seviyeli tabletlerle de bu oyunu oynayabiliriz. Ama bizim sizlere tavsiyemiz ekran kartlı tabletlerle oynamanız çünkü oyunu donmadan oynamak çok önemli.


Evet sizlerde IOS ve ya Android kullanıcısıysanız Rovio Stars’ın yeni oyununu oynayabilirsiniz. Mobil oyun olan Tiny Thief’i Google Play Store’un arama bölümüne veya arama motorlarına Tiny Thief oyna gibi anahtar sözcükler yazarak da ulaşabilirsiniz.

yazar husonet

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda