haberler / Anonymous'tan koruma videosu

Anonymous'tan koruma videosu

09.11.2014 03:40:01

En büyük hacker grubu olan ve dünya global anonim hacker grubu olan Anonymous yayınladığı videoda kullanıcıların polise karşı nasıl korunacaklarını açıkladı.

Anonymous polislere dur demekten bıkmadı. Global terör örgütü olaylarında sürekli olarak kullanıcıların internet üzerinden ve sokakta ve sokaklarda savaş vermesi gerektiğini defalarca altını çizen Anonymous ülkemizde yaşanan olaylarında görsellerini ekleyerek polise karşı nasıl korunabileceğinizi açıkladı. Anonim hacker grubu Anonymous yayınladığı videoda genel olarak kullanıcıların polise karşı nasıl bir yol izlenmesi gerektiği ve gaz maskelerinin nasıl yapıldığını açıkladı.

Global hacker grubu Anonymous yayınladığı videoda kürtlerinde anlayabilmesi için bir altyazı yayınladı. Günümüzde en çok saldırı yapan ve banka hesaplarına girerek milyar dolarları kendi hesaplarına aktardığı iddia edilen Anonymous sunduğu videolarla herkesin dikkatlerini üzerine çekiyor ve herkesin onlardan biri olabileceğini açıklıyor. Anonymous hacker grubuna her ülkeden üye bulunuyor ve ülkemizdede Anonymous üyeleri bulunuyor. Bakalım Anonymous ilerleyen günlerde yapacağı yeni eylemlerde nasıl bir yol izleyecek? Anonymous internet üzerinde en güçlü hacker grubu ve en güçlü siteleri bile DDOS saldırıları ile çökertebilecek bir üyeye sahip. Anonymous tarafından yayınlanan videodan bir kısım, “Polislere karşı en etkili silahlardan biri de medyadır, her anı görüntülemeye çalışın ve iletişim araçlarını sonuna kadar kullanın.''

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda