haberler / Apple iOS 7.1.2 için geri dönüş sonlandı

Apple iOS 7.1.2 için geri dönüş sonlandı

29.09.2014 01:57:26

Apple yeni akıllı telefonu Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modeli için iOS 8 güncellemesi ile beraber tanıtılmıştı

Apple iOS 7.1.2 için güncelleme sona erdi. Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modeli için yayında olan ve diğer modeller için yayınlanmış olan iOS 8 güncellemesini beğenmeyen kullanıcılar iOS 7.1.2 işletim sistemi güncellemesine geri dönebiliyorlardı. Apple yeni güncelleme ile beraber kullanıcılarını memnun edemezken son gelen bilgilerde iOS 8 işletim sisteminin zorunlu olarak cihazlarda yüklü olması gerektiği açıklandı.

Apple tarafından cihazlarda iOS 7.1.2 güncellemesine geri dönüşler tamamen kapatıldı. Apple yeni güncelleme ile beraber kullanıcıların cihazlarını kullanılmaz hale getirirken yeni güncelleme ile beraber bu sorunlar tamamen düzelmişti. Apple iPhone kullanıcıları imzalamalar açıkken güncellemeye geri dönmek istedi ancak o hata ile karşılaştı. Hatada Apple iOS 7.1.2 güncellemesinin imzalamalarının tamamen kapatıldığı açıklandı. Apple iPhone sahipler bugünden sonra iOS 8 işletim sistemi güncellemesinden maalesef ve maalesef iOS 7 işletim sistemine geri dönemezler. Apple geri dönüşleri tamamen kapattı.Sizler hangi sürümü kullanıyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.
yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda