haberler / Apple iPad Air 2 ve iPad mini 3 ön siparişe sunuldu

Apple iPad Air 2 ve iPad mini 3 ön siparişe sunuldu

19.10.2014 10:06:57

Apple'ın yeni tanıttığı ve tüm Dünyanın merakla beklediği akıllı tablet modeli Apple iPad Air 2 ve Apple iPad mini 3 modeli bugün ön siparişe sunuldu

Akıllı tablet denince akla ilk olarak gelen tablet markalarından olan Apple, yeni ürettiği akıllı tablet modelleriyle kendi kendine adeta Dünyanın en ince tabletini üretti. Buna ek olarak Apple tarafından Dünyanın en ince tabletinin üretilmesi ya bükülürse? Sorularını akıllara getirse de kullanıcıların bazıları yeni tablet modellerinin bükülme sorunu yaşamayacağını, bükülme sorununun Apple tarafından bu sefer test edildiğini kesin olarak iddia etti. Ancak ve ancak gelen bilgilerde incelen kasa yapısı ve incelen iPad modeli bir ağırlık üzerinde test edildiğinde herhangi bir eğilme durumunun olacağı bir ihtimal olabilir.


iPad mini 3

Haberimize gelecek olursak, iPad Air 2 ve iPad mini 3 modellerini ön siparişe açtı. Apple.com sitesi üzerinden satışa ön siparişe sunulan tablet modellerinin ne zaman satışa sunulacağı tam olarak bilinmiyor. Apple yeni iPad modellerinde fiyatı normal olarak satışa sunacak diyebiliriz, mini modeli için 399 dolar fiyat her ne kadar pahalı olsa da Air modeli için 499 dolar fiyat oldukça makul bir fiyat.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda