haberler / Apple iPhone 6 Plus çöküyor

Apple iPhone 6 Plus çöküyor

25.10.2014 03:50:16

Apple iPhone 6 Plus çöküyor, cihazın hafıza olarak yetersiz kaldığından dolayı gücünün yetmediği açıklandı.

Apple'ın yeni akıllı telefonu Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modelinde ortaya çıkan sorunlardan bir tanesi olan çökme sorunu Apple iPhone 6 Plus modelinde sürekli olarak yaşanıyor. Apple iPhone 6 Plus modelinde sürekli olarak çökme sorunundan dolayı kullanıcıların cihazlarından sıfırlama işlemi yaptığı, sıfırlamaya rağmen cihazların çöktü açıklandı. Apple tarafından Apple iPhone 6 Plus modeli hakkında herhangi bir açıklama yapılmasa da bugün gelen bilgilere göre cihazın hafıza olarak yetersiz kaldığından dolayı gücünün yetmediği açıklandı.

Apple iPhone 6 Plus modelinde kullanılan Apple iPhone 6 Plus 128 GB modelinde hafıza doldukça sistem yavaşlıyor ve sistemin gücünün yetmemesi sonucunda cihaz çöküyor ve tekrar başlatılıyor.


Apple iPhone 6

Apple iPhone 6 Plus modelinde 128 GB hafızanın 1 GB RAM ile yetersiz kaldığı 1 GB RAM hafızasının dolduğu bundan dolayı da cihazın yeniden başlatıldığı açıklananlar arasında. Bakalım Apple yeni Apple iPhone 6 Plus modelinin çökme sorununa nasıl bir açıklama yapacak? Apple iPhone 6 Plus modelinin eğilme sorununun genel olmadığını açıklayarak kendini rezil etmiş, buna rağmen bundan sonra açıklamada sorunun genel bir sorun olmadığını tekrar tekrar açıklamıştı. Apple iPhone 6 Plus modeli için tekrar tekrar açıklama yapan Apple çökme ve çökme sorunları için nasıl bir açıklama yapacak? Sizler Apple iPhone 6 Plus modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz. Yorumlarınıza değer verdiğimizi bilmenizi isteriz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda