haberler / Apple iPhone 6 Plus hala eğiliyor

Apple iPhone 6 Plus hala eğiliyor

02.11.2014 23:40:27

Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modelleri ile beraber sorun üzerine sorun yaşayan Apple sorunları hala düzeltmedi.

Apple iPhone 6 Plus hala eğiliyor

Apple sorunu hala düzeltemedi. Apple iPhone 6 Plus modelinde eğilme sorununu sürekli olarak kullanıcıların genel bir sorun olmadığı, Apple iPhone 6 Plus modelinin eğilmediğini açıklayarak kendini kandıran Apple hakkında geçtiğimiz günlerde sorunu düzeltti açıklamaları açıklanmıştı. Bugün gelen bilgilerde Apple iPhone 6 Plus modelinde sorunun devam ettiği, sorunun Apple tarafından bilinmediği daha doğrusu bilinmesine rağmen kasa konusunda ince kasaya alışmamış olan Apple'ın ince bir Apple iPhone 6 modelinde sorunu çözemediği açıklandı.

Apple iPhone 6 Plus modelini inceleme altına alan iFixit cihazın hala kolayca eğildiğini açıkladı. Apple cihazların daha fazla sorun yaşaması durumunda hala kullanıcı kaybetmemesi Android kullanıcılarını da şaşırttı. Android kullanıcıları ''Apple köle yapıyor'' sözünün doğru olduğunu, bozuk bir cihazın daha doğrusu eğilen bir cihazın satın alınmasından dolayı Apple'ın kullanıcılara istediği gibi davranmayı elde ettiğini açıkladı. Android kullanıcıları tarafından yapılan açıklamada Apple iPhone 6 Plus modelinin kasa kalitesinin dandik olduğu, bundan dolayı Apple iPhone 6 Plus modelinin eğildiği iddia edildi. Apple iPhone 6 Plus ile ilgili iddia edilenler arasında Apple tarafından ve Apple yakınları tarafından herhangi bir çalışmanın olmadığı açıklandı. Apple konu ile ilgili açıklama yapabilir mi? Bilinmese de Apple ve Apple yakınlarının sorunu çözmesi gerek.


İlgili konulariPhone 6 Plus yamuluyor
yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda