haberler / Apple iPhone 6 Plus ile ilgili açıklama yaptı

Apple iPhone 6 Plus ile ilgili açıklama yaptı

26.09.2014 22:26:05

Apple iPhone 6 Plus eğilme sorununa açıklama yaptı

Apple'ın en yeni akıllı telefonu Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modelleri son günlerin en gözde akıllı telefonu diyebiliriz. Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modeliyle kullanıcıların dikkatlerini üzerine çeken akıllı telefon son günlerin en çok satan akıllı telefonu. Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modelleri son günlerin en çok satan akıllı telefonu olsa da iPhone 6 Plus modelinde ortaya çıkan sorun kullanıcıları üzmüştü.

Bugün Apple tarafından beklenen açıklama yapıldı. Apple cihazlarda bir sorunun olmadığını açıkladı. Apple tarafından yapılan açıklamaya göre şuana kadar sadece 9 Apple iPhone 6 Plus modelinde bu sorunun olduğu sorunun yaygın olmadığı açıklandı. Apple tarafından yapılan açıklamada cihazların güvenle kullanılabileceği bu sorunun genel bir sorun olmadığı sadece bazı cihazlarda ve bazı kullanıcıların cihazlarında olduğu açıklandı. Apple tarafından yapılan açıklama her ne kadar kullanıcıların güvenini kazanamasa da cihaz hakkında kullanıcılar oldukça fazla şikayetçi diyebiliriz.

Apple yaptığı açıklamada kendi bile yalan söylemesine rağmen cihazlarında olan sorunları kabul etmemesi hem kullanıcıları hem üreticileri güldürdü. Sosyal medyada kullanıcılar Apple şirketinin en büyük rezilliği yaşadığı açıkladı. Apple tarihinde hem iOS 8 işletim sistemiyle rezillik yaşadı hemde Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modeliyel rezillik yaşadı diyebiliriz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda