haberler / Apple iPhone 6 Plus saç, sakal yoluyor

Apple iPhone 6 Plus saç, sakal yoluyor

05.10.2014 07:26:06

Apple yeni akıllı telefonu ile sorun üzerine sorun yaşıyor

Apple'ın yeni akıllı telefonu Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modeliyle sorunları bitmek bilmiyor. Apple iPhone 6 Plus modelinde eğilme sorunundan sonra büyük bir hayal kırıklığı yaratan Apple yeni Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modellerinde yeni yeni sorunlar çıkarıyor.

Bugün gelen bilgilere göre Apple iPhone 6 Plus modelinin konuşma sırasında saçları ve sakalları sıkıştırdığı ve kestiği açıklandı. Apple iPhone 6 Plus modeli ile ilgili Twitter üzerinden açıklama yapan kullanıcılar arama sırasında telefonun yanlarına saç ve sakalların sıkıştığını, Apple iPhone 6 Plus modelinin sakalları kestiğini açıkladılar. Apple iPhone 6 Plus modelinde bu sorunun neden olduğu şuan için bilinmiyor. Apple yeni akıllı telefonlarında bu kadar fazla sorun yaşamasını nasıl açıklar bilmiyoruz ancak Apple yakın zaman içerisinde daha çok üretim aşamasına değer verecek diyebiliriz. Twitter üzerinden açıklama yapan kullanıcılardan bazıları cihazın saç ve sakalları kesmediğini, saç ve sakalları yanlarına sıkıştırdığını bundan dolayı telefonun kulaktan çekerken can acıttığını açıkladılar. Apple yeni telefonlarında kasa açısından oldukça fazla sorunlar yaşamasına rağmen bu can acıtıcı sorunun neden olduğunu bir an önce bulup düzeltmesi gerekiyor.


iPhone 6 saç sakal yoluyor

Apple iPhone 6 Plus modelinde sorunun büyük ihtimalle kasa açıklığı gibi bir sorundan dolayı kaynaklandığı tahmin ediliyor. Bakalım Apple iPhone 6 Plus modelinde bu sorun sizce neden kaynaklanıyor? Bizce bu sorunun nedeni Apple'ın yeni akıllı telefon modeli Apple iPhone 6 Plus modelinde kasa açıklığından dolayı kaynaklanıyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda