haberler / Apple iPhone kilitlendi

Apple iPhone kilitlendi

29.11.2014 03:30:16

Apple iPhone modelleri ile beraber başarı sağlayan ve sağladığı başarı ile tüm dünyanın en zengin şirketlerinden bir tanesi olan Apple öyle hatalar yapıyor ki kullanıcılar bile gülmekle geçiyor

Apple iPhone kilitlendi

Apple iPhone 2000 yıl sonrasına kadar kapalı. Apple iPhone modeli ile ilgili Weibo üzerinden bir fotoğraf yayınlayan bir kullanıcı Apple iPhone modelinin 23.614.974 dakika kilitlendiğini açıkladı.

Apple iPhone modellerinde kullanıcılarını korumak için koruma sağlayan Apple bu kadar uzun kilitleme sonrası kullanıcının cihazının yıllar boyunca kilitli olmasını sağlayacak. Apple iPhone modelini uzun süreler boyunca kullanmayacak olan kişi cihazını Apple şirketine götürerek açtırabilir ve kullanmaya başarılı olarak devam edebilir. Apple akıllı telefonlarda bazen gülünecek hatalar yapıyor ve kullanıcılar cihazlarını başarılı bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Apple iPhone modeleri ile beraber kullanıcıların Apple iPhone modellerini en son yazılım güncellemesine güncellemesini isteyen Apple yeni güncellemelerinde de bu tür hatalara yer veriyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda