haberler / Apple Iphone öncesi ve sonrası.

Apple Iphone öncesi ve sonrası.

26.10.2013 10:37:44

Apple tarafından piyasa sürülen İPhone telefonlar, ince ve hafif dizaynları ile meraklısı tarafından beğenilerek, kullanılmaya başlanmıştır

Özellikle telefonunu tam donanımlı kullanan kullanıcılar için zengin uygulamaları, ultra hızlı kablosuz internet bağlantısının sağlanabilmesi ile mükemmel bir araç ve meraklısı için eşsiz bir iş ortağı olarak hayatımıza girmiştir.

Özellikle iş dünyasında, sayısız kurumsal uygulama programları ile şirketler ve üst düzey çalışanlar için kullanım açısında tercih sebebidir. Gelişmiş mobil işletim sistemi sayesinde dünyada şirketler için iş standarttı olarak kabul edilmiştir. Apple İPhone ‘u elinize alır almaz, iş dünyasının içinde kendinizi bulma şansına sahipsiniz. Elinizde bu telefon olduğu her yerde çalışma ortamını yaratabilirsiniz. Her an elinizin altında, internet bağlantısı, harita, telefon numaraları, mailler ve daha bir çok uygulama ile her an ve her yerde çalışmaya hazır olursunuz. Pil ömrünün uzunluğu, ince zarif tasarımı, ekran büyüklüğü, kablosuz internet bağlantı şansı gibi birçok özelliği nedeni ile teknoloji dünyasında farklı tasarımı sayesinde bir çığır açmıştır. İPad – İPhone ve İPod arasında yazılım ve donanım entegresi sağlamasından dolayı özellikle iş dünyasında ön plana çıkan bir platformdur. Her yerde ve her durumda işinizi ve hayatınızı destekleyici bir özelliği bulunmaktadır. Bu sayede de hayatınızın vazgeçilmez bir parçası halini almıştır. Sağlam şifreleme sistemleri özelliğinden dolayı kurumsal bilgilere katmanlı yaklaşım sağlar. Kullanıma başladığınız andan itibaren son derece güvenli bir sisteme sahiptir. Kurumsal teknoloji sistemlerine destek vermesi nedeni ile şirketlerin var olan alt yapı özellikleri ile rahatlıkla bütünleşir. Bu özellikleri var olduğu ön görülen hiçbir telefon bu çeşitlilikte uygulama seçeneği sunamamaktadır. App Store’ lar sayesinde özel uygulamalar geliştirilmiş ekosistem yöntemi ile şirketleri destekler.

iPhone ve App Store' da bulunan şirket çalışmalarına uyumlu kurumsal uygulamalar farklı seçeneklerle kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Sunulan bu uygulamalar kullanıcılara zaman kazandırma gibi bir zenginlik sağlar. Her yerde ve zaman diliminde üretkenliğinizi ve rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayan uygulama sistemi sunmaktadır. İş gücünüzü ve verimliliğinizi artırıcı özgün uygulamalarla hayatınızı kolaylaştırıcı ve zenginlik kazandıran bir iletişim harikasıdır.

yazar mihrace

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda