haberler / Blu-Ray Filmler 4000 Çözünürlük ile Piyasaya Çıkıyor.

Blu-Ray Filmler 4000 Çözünürlük ile Piyasaya Çıkıyor.

07.09.2014 21:41:17

Büyük gişe sahibi filmler, romantik günlerde izlenecek olan filmler, güzel bir gecede izlenecek olan bir korku filmi, bunları sayınca aklınıza gelebilecek olan tek bir şey olmalı. Blu-Ray.


Kasırga gibi yayılan Blu-Ray, her evde artık yavaş yavaş yerini alıyor. 'Ortamı yaşatan' olarak bilinen Blu-Ray disklerini kullanan veya kullanmak isteyen kişilere müjde! Evde film izlemek daha keyifli, Blu-Ray Filmler çıkıyor. Blu-Ray 4K diskleri çok yakında piyasaya üzerinde yaygın bir şekilde yayılarak her evde yerini alacak. Michael Hooger'ın yaptığı açıklamaya göre 4000 renk çözünürlüğüne sahip olacak bu filmler, yılbaşına yakın zamanlarda çıkacak. Yılın 3. çeyreğini doğru bir zaman olarak seçtiklerini söyleyen Michael Hooger, aynı zamanda bu filmlerin piyasaya sürüleceği dönemde, 4000 Blu-Ray'lerin de piyasaya çıkacağı söylenildi. Blu-Ray Disk Association iletişim stratejisti Michael Hooger, TechRadar'a yaptığı konuşmada, 4K Blu-Ray Disklerin fiyatı hakkında net bir şey söyleyemeyeciğini, lakin standart Blu-Ray'lerden daha pahalı olacağını dile getirdi.


4K çözünürlük ile size günlük yaşantınız içinde var olan sıkıntılarınızdan, borcunuzdan, patronunuzdan yediğiniz azardan, ilişki sorunlarınızdan, kısacası her türlü baş ağrıtıcı olaylardan uzaklaştırarak, kendine bağlayıp, tabiri caiz ise tek solukta hatta uzun bir solukta izleyeceğiniz ve etkisinde kalabileceğiniz bir zevk yaşatacak. Şimdiden taliplileri baş gösteren 4K disklerden sizde kütüphanenize vede bütçenize yer açın.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda