haberler / Bugün Steve Jobs'un ölüm yıl dönümü

Bugün Steve Jobs'un ölüm yıl dönümü

06.10.2014 22:26:54

Apple'ın kurucularından olan Steve Jobs'un bugün ölüm yıl dönümü

Apple yıllar önce kurulmasına rağmen Apple kurucularından olan Steve Jobs'un adı hala teknoloji Dünyasının sevdiği isimlerden bir tanesi. Apple'ı tek başına olmasa da en büyük kurucularından olan Steve Jobs teknoloji Dünyasına sunduğu yenilikler ile büyük bir yatırımı sadece teknoloji için yapmıştı. Teknoloji Dünyasının en sevdiği isimlerden olan Steve Jobs her ne kadar oldukça sevilen ve oldukça tanınan bir isim olmasına rağmen tam 3 yıl önce bugün Apple kurucusu Steve Jobs ölmüştü.
Steve Jobs öldükten sonra tüm teknoloji Dünyası büyük bir yasa uğramış ve arkasından ağlamıştı. Aslında Steve Jobs sadece yaptığı ürünler ile değil insan canlısı ve kullanıcıların istekleri doğrultusunda ürünler üretmesinden dolayı büyük bir beğeni kazanıyordu. Bugün ise hayata gözlerini tamı tamına 3 yıl oldu. 3 yıl önce bugün ölen Steve Jobs için bugün Apple'da unutmadı. Apple ve Apple Beats CEO'su olan Tim Cook çalışanlara mail ile üzüntüsünü dile getirdi.


Steve Jobs

“Jobs’un hayalindeki ürünler şimdi çocukların gelişimi için yeni yollar gösteriyor. Senfoni besteleyen, şiir ve şarkı sözü yazan birçok yaratıcı insan bu ürünleri kullanıyor. Steve’in iş yaşamı sanatçılar için yeni bir tuval yarattı. Steve’in vizyonu bizlerle olmaya devam edecek. O aramızdan ayrıldıktan sonra da biz yeni ürünler geliştirmek için çalışıyoruz. Ancak bu ürünlerde de onun etkisi hissedilecek. Steve’in mirasını geleceği taşımak için yaptığınız yardımlar için teşekkürler…” açıklamalarında bulunan Tim Cook tüm çalışanlarına bu mail ile sevindirdi.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda