haberler / Casper’ın yeni dizüstü bilgisayar serisi Nirvana CHY tanıtıldı

Casper’ın yeni dizüstü bilgisayar serisi Nirvana CHY tanıtıldı

27.10.2013 11:54:08

Dünyanın en büyük teknolojik aletler üreticilerinden bir tanesi olan Casper, yeni bilgisayarını tanıtmak için kolları sıvadı.

Casper Nirvana Chy

Senelerdir bilgisayar teknolojileri üretmekte olan firma rakiplerinden aşağıda kalmamak adına yeni teknolojilerle donatılmış bilgisayarını tanıttı.

Bilgisayarlarından performans ve maksimum verimlilik almak isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan yeni Casper Nirvana, kullanıcıların ve teknoloji severlerin beğenisine sunuldu.
Yeni nesil Intel Core işlemciye sahip olan Casper Nirvana, CHY serisi diğer dizüstü modellerine göre son derece ince bir tasarıma sahip. Teknolojilerin nabzını tutan Casper diz üstü kullanıcılarına özel olan ve son model teknolojilerle donatılmış olan CHY serisi nihayet raflardaki yerini aldı. Teknoloji tutkunlarının oldukça beğendiğini düşündüğümüz 4. Nesil İntel Core işlemcili performans canavarı Casper Nirvana CHY şimdiden kendine bir çok kullanıcıyı hayran bıraktı


Gücü ile çok iddialı

Yeni Casper Nirvana CHY, 15.6 inç ekrana sahip. Yeni nesil işlemcisinin yanında Nvidia 2b GT740 ekran kartına sahip olan bilgisayar bu özelliği ile nerde ise %50 performans artışını sağlıyor. Diz üstü bilgisayarlarda performans arayan kullanıcıların dikkatlerini üzerine çekecek olan Casper CHY, son derece iyi bir alternatif olarak da göze çarpıyor.


Tasarımı ve gücü birleştiren bilgisayar

Casper’ın tüm bilgisayarlarında olduğu gibi bu modelinde de tasarım ön plana çıkıyor. Tasarımı ile göz dolduran yeni Casper CHY, performansını tasarımı ile tamamlayan bir görüntüye sahip. Üründe yer almakta olan siyahtan koyu griye doğru geçiş, performansı ile ünlü olan yeni modele dinamik bir hava katıyor. Kendi kategorisinde yer alan standart 15.6 dizüstü bilgisayarlara göre %20 daha ince tasarımı ile de ekstra avantaj sağlıyor.

Casper Nirvana, CHY performans ve tasarımının yanında sahip olduğu G-Sensor ile düşme ve sarsıntılara karşı Hard Disk korumasını sağlıyor. Casper Nirvana CHY özellikleri ile ünlü ve bugünün ve uyarının ihtiyaçlarını karşılayacak bir performans sunuyor. Yeni Casper Nirvana CHY 15.6 inc performans serisi dizüstü bilgisayarın fiyatları 1449 TL – 2189 TL geniş fiyat avantajlarını sunuyor.

yazar mihrace

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda