haberler / Clash Of Clans güncellendi

Clash Of Clans güncellendi

24.10.2014 04:28:55

Android işletim sisteminde en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Clash Of Clans güncellendi.

Clash Of Clans

Clash Of Clans güncelleme ile beraber daha gelişmiş özelliklerin yanında daha fazla savunmaya sahip oldu. Android işletim sistemi için geçtiğimiz günlerde sunucu sorunları yaşayan Clash Of Clans yeni güncelleme ile beraber daha gelişmiş bir tasarıma da sahip oldu. Daha gelişmiş bir oyuncu deneyimi sunan oyun aldığı güncelleme ile beraber savunma olarak daha gelişmiş bir oyun ile kullanıcıların oynamasına sunuldu.

Android işletim sistemine sahip cihazlar için kullanıcıların severek oynadığı savaş oyunları arasında yerini alan oyun, savaş oyunu olmasının yanında kule savunma oyunları arasında da yer alıyor. Clash Of Clans oyununda yapılması gerekenlerin en başında yer alan savunmaları geliştirmek kullanıcılar tarafından kullanılmadığından dolayı oyunda sürekli olarak hile ve hilelerin neden olmadığı soruluyor.

Hile olarak herhangi bir hileye izin vermeyen oyun dışarıdan herhangi bir müdahale kabul etmiyor. Google Play oyunlar üzerinden oynandığından dolayı verileri Google Play oyunlara kaydeden oyun yeni güncellemesiyle güvenlik güncellemelerini de kullanıcılara sunuyor.

Bakalım yeni güncelleme ile beraber oyun kullanıcılar tarafından beğenilecek mi? Sizler oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda