haberler / En Popüler WordPress Temaları

En Popüler WordPress Temaları

21.02.2014 11:29:02


Bu yazımızda son günlerde en popüler wordpress temaları hakkında bilgiler vereceğiz. En iyi wp temalar, en çok kullanılan wp temalar, en çok indirilen wordpress temaları arasından en popüler wordpress temalarını seçip sizin için inceledik. İncelediğimiz wp temaları Sipsi v1 WordPress Teması, Seosense Güzellik ve Sağlık Teması, BiSaat 1.0 WordPress Teması


Sipsi v1 WordPress Teması
Dünya genelinde en çok kullanılan wordpress temalarına şöyle bir göz atıldığında öncelikle hızlı ve seo uyumluluğu iyi olmaları dikkat çekiyor. Web sitelerinin hızlı açılmaları ve arama motorlarıyla uyumlu olmaları en çok aranan özelliklerin başında gelmektedir. Eğer sizin de bir web siteniz varsa ve wordpress tabanlı ise Sipsi v1 WordPress Teması tam ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek türden bir tema olarak rahatlıkla kullanılabilir. Diğer temalara göre biraz sade olması ve kendine has bileşenlere sahip olmasıyla birlikte aralarından sıyrılarak bir adım öne çıkmaktadır. Arama motorlarından google hız testinde % 95 lik bir oran yakalayan Sipsi v1 WordPress Temasının en belirgin özellikleri şu şekildedir:

  • Öncelikle seo uyumluluğu ön planda tutulmuş. Bu sayede web sitelerinizi üst sıralara rahatlıkla çıkarabilirsiniz.
  • İnternet tarayıcılarıyla da müthiş bir uyum içerisinde olan Sipsi v1 WordPress Teması özel reklam alanlarıyla da oldukça kullanışlıdır.
  • Kendi bünyesinde bulunan sayfalama özelliği ve kullanışlı bileşenleriyle Sipsi v1 WordPress Teması yönetici panelinde de gayet basit ve kullanışlıdır.


Seosense Güzellik ve Sağlık Teması
Eğer güzellik veya sağlık üzerine bir web siteniz varsa ya da açmayı planlıyorsanız Seosense Güzellik ve Sağlık Teması önerilebilecek en güzel wordpress temasıdır. İsmini incelediğimiz zaman Seosense kelimesinin “seo” ve “adsense” kelimelerinin birleşimiyle oluştuğunu fark ediyoruz. Bu da temanın neden çok popüler ve kullanışlı olduğunu açıklamaya yetiyor sanırım. Arama motorlarıyla ve adsense ile olan uyumu sayesinde sitelerinizi üst sıralara doğru taşırken cebinizi de dolduruyor. Bu açıdan diğer web sitelerinizde de birkaç önemli değişiklikleri yaparak kullanabileceğiniz Seosense Güzellik ve Sağlık Teması, en iyi verimi şüphesiz sağlık ve güzellik üzerine olan web sitelerinde vermektedir. Gelelim Seosense Güzellik ve Sağlık Teması nasıl çok kazandırıyor sorusunun cevabına. Hepimizin de bildiği gibi pek çok site yüksek hite sahip olmasına rağmen adsense geliri sağlamakta zorluk çekmektedir. Bunun nedenlerinin başında yanlış reklam yerleşimi gelir. Seosense Güzellik ve Sağlık Temasında reklam yerleşimi açısından en çok dikkat çeken yerler özenle ayarlanmıştır. Seo ve gelir amaçlı hazırlanan Seosense Güzellik ve Sağlık Teması ile üst sıralara iyi paralarla birlikte yükseleceksiniz.


BiSaat 1.0 WordPress Teması
En çok beğenilen wp temalarından birisi olan Weblebi havasında tasarlanmış olan BiSaat 1.0 WordPress Teması herkesin gönül rahatlığıyla kullanabileceği hoş bir tema olarak dikkat çekmektedir. Temanın birden fazla renk ayarı olması özelliği sayesinde sitenizin içeriğine uygun bir renk seçerek ziyaretçilerinizi memnun edebilirsiniz. Mavi, Yeşil, Turuncu, Turkuaz Pembe ve Kırmızı renk seçeneklerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz. Temanın en dikkat çekici özelliklerinden birisi olan öne çıkarılmış görseli belirleme özelliği ile yazılarınıza eklemek istediğiniz resmi belirleyerek yazının sol tarafına ekleyebilirsiniz. Sayfalarınızın olduğu yerde kategori, alan ya da herhangi bir siteye yeni link verebileceğiniz menüler de gayet kullanışlıdır. Üstelik dünya genelinde en çok kullanılan Chrome, Mozilla Firefox, Opera ve İnternet Explorer gibi tarayıcılarla da gayet uyumlu çalışmaktadır. Tema ile ilgili tüm ayarları yönetici panelinde yer alan Görümün menüsündeki “ BiSaat Ayarları” ile dilediğinizce yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu olan BiSaat 1.0 WordPress Teması ile yazılarınızı gönül rahatlığıyla yayınlayabilirsiniz. Yazılarınızın okunma oranı ve sitenizin hiti artarken siz de bunun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

yazar husonet

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda