haberler / Facebook açıkladı WhatsApp zarar etti

Facebook açıkladı WhatsApp zarar etti

29.10.2014 20:39:41

Facebook tarafından satın alınan WhatsApp için zarar.

Günümüzde en çok kullanılan ve en çok üyesi olan Facebook en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp uygulamasını satın almıştı. Günümüzde en çok kullanılan ve en çok üyesi olmasına rağmen Facebook tarafından satın alındıktan sonra sürekli olarak sorun üzerine sorun yaşayan WhatsApp Facebook tarafından satın alındıktan sonra zarar etti.


Facebook açıkladı WhatsApp zarar etti

Bugün Facebook tarafından açıklanan bilgilere göre WhatsApp uygulamasının 140 milyojn dolar zarar elde ettiğini, 10 milyon dolar kar elde ettiğini açıkladı. Facebook tarafından açıklanan bilgilere göre 3.2 milyar dolar kar elde edildiği, Facebook ve Facebook reklamlarının 3 milyar dolar kar elde ettiği açıklandı. Bugün yaptığı açıklama ile beraber dikkatleri üzerine çeken Faceboook bakalım ilerleyen aylarda yeni yayınlayacağı kar bilgilerinde kar elde eder mi? Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz. Facebook günümüzde en çok kullanılan bir sosyal ağ ve en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp mesajlaşma uygulamasının sahibi. Bakalım ilerleyen aylarda WhatsApp uygulamasına paralı özellikler eklenebilir mi? Facebook WhatsApp uygulamasının kar elde etmesi için paralı özellikler ile kar elde edebilir.

Samsung, LG gibi şirketlerin sonuçlarını açıklaması üzerine diğer şirketlerde kar bilgilerini açıklıyor, bakalım diğer şirketler Facebook şirketinden daha fazla kar elde edebilir mi? Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda