haberler / Facebook ebola için bağıs butonu koydu

Facebook ebola için bağıs butonu koydu

06.11.2014 23:59:23

Facebook’tan Ebola ile mücadele için bağış butonu koydu

Facebook bağış butonu ile beraber gündemde. Günümüzde en çok konuşulan salgınlardan bir tanesi olan Ebola virüsü salgını tüm herkesin sağlığını koruması gerektiğini ve ellerin yıkanması gerektiğini bildirirken bugün gelen bilgilerde Facebook tarafından ebola virüsüne destek olmak için daha doğrusu ebola virüsünün tedavisi ve neden olduğu gibi araştırmaların ve ebola virüsüne sahip hastaların tedavisi için bağış butonu kondu.
Facebook üzerine ebola virüsüne destek ol amaçlı olarak konan buton "Facebook, Ebola ile savaşan bazı organizasyonlara bağış yapılmasını sağlayacak "Bağış Yap" butonunu siteye ekledi" amacıyla konduğunu açıklandı.


Facebook ebola için bağıs butonu koydu

Facebook butondan herhangi bir kar veya herhangi bir zarar görmüyor ancak kullanıcılar bu ve buna benzer sağlık sorunlarının Facebook üzerinde dile getirilmesi gerektiğini, Multiple Skleroz gibi hastalıklar içinde bağış yapılmasına izin verilmesi gerektiğini açıklıyor. Bakalım Facebook Multiple Skleroz ve MS gibi sağlık sorunları yaşayan ve tedavisi hiçbir şekilde bulunamayan her yıl 1 milyar dolar yatırım yapılan hastalığa destek verecek mi? Sizler bu konu ve konular hakkkında neler düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz. Bağış yapmak için Facebook üzerinde bağış yap demeniz yeterli olabilir.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda