haberler / Facebook Messenger nasıl kullanılır? Bildirimler nasıl kapatılır?

Facebook Messenger nasıl kullanılır? Bildirimler nasıl kapatılır?

01.12.2014 22:45:02

Günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olan Facebook Messenger nasıl kullanılır?

Messenger nasıl kullanılır? Bildirimleri nasıl kapatılır?

Kullanıcıların ilk olarak sordukları sorulardan bir tanesi olan Facebook Messenger genel olarak en iyi mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi diyebiliriz.

Android cihazlarda Facebook Messenger kullanmak cihazınızda daha rahat bir mesajlaşma deneyimi sağlayacaktır. Bunun yanında gece yatarken veya sessiz bir ortamda bulunuyorsanız bildirimleri kapatabilirsiniz. İlk olarak Facebook Messenger bildirimlerini kapatmak için yapmanız gereken Facebook Messenger uygulamasının ayarlarına girin.
Facebook Messenger ayarlarına girdiğinizde bildirimler karşınıza gelecektir. Bildirimlere tıklayın ve kaç saat kapatmak istediğinizi seçin. Burada karşınıza 1 saatliğine veya 08.00 kadar kapat seçenekleri gelecektir. Bu seçeneklerden hangisi size uygunsa seçerek bildirimleri kapatabilirsiniz.

Android cihazlarınızda bildirimleri tamamen kapatmak için cihazınızın uygulamalar bölümüne giderek Facebook Messenger uygulamasının üzerine tıklayın, üzerine tıkladıktan sonra durdur seçeneğini tıklayın. Bu adımdan sonra Android cihazınıza siz istemediğiniz sürece hiçbir bildirim gelmeyecektir. (Android cihazların hepsinde bu işlem gerçekleşmeyebilir) Bunun için buna garanti verilemez, cihazınızda denemenizde fayda var.


İlgili konular
facebook messenger kullanmak istemiyorum
yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda