haberler / Facebook spam yapan kullanıcılarına dava açtı

Facebook spam yapan kullanıcılarına dava açtı

07.10.2014 08:20:35

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya sitesi olan Facebook bugün yaptığı açıklamalarda spam yapan kullanıcılara dava açıldığını açıkladı.

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya sitesi olan Facebook sürekli olarak güncellemeler ile dikkatleri üzerine çekiyor. Facebook üzerinde sürekli olarak gündeme gelen haberlerden bir tanesi spamlara beklenen yanıt Facebook resmi sayfasından geldi. Facebook resmi sayfası üzerinden yapılan açıklamada spam yapan kullanıcıların diğer kullanıcıları rahatsız ettiği, spam yapan kullanıcılara izin verilmeyeceği açıklanmıştı. Bugün gelen bilgilerde Facebook resmi sayfası üzerinden yapılan açıklamada spam yapan kullanıcılara tazminat davası açıldığı açıklandı. Facebook bugünden itibaren spam yapan kullanıcıların belirlendiği, belirlenen kullanıcılara tazminat davası açıldığını açıklayarak spam kullanıcıları korkuttu.


facebook

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya sitesi olan Facebook sayfalarında spam linklerin ve spam videoların çıkması hem kullanıcıların hem Facebook'un gizliliğini tehdit ediyordu. Facebook'un gizlilik konusunda ve güven konusunda yaptığı açıklamalara en iyi cevap bugün yine kendisi tarafından verildi diyebiliriz. Bakalım spam yapan kullanıcılar 2 milyar dolarlık tazminat davasını ödeyebilecek mi? Facebook spam yapan kullanıcıların tamamına açtığı 2 milyar dolarlık davada ne kadar kar elde edebilecek bilinmiyor ancak davaların kesin bir sonuç ve kesin olarak açıldığı biliniyor. Bakalım Facebook davaları ne zaman hangi spamları içerecek? Sizler bu konu ve konular hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda