haberler / Fifa 15'in kapağında bir Türk!

Fifa 15'in kapağında bir Türk!

28.08.2014 17:53:11

Arda Turan Fifa 15'in kapağında yer almayı başardı

Fifa 2015'in kapağında bir Türk

Dünya'nın en çok satan futbol oyunu konumunda yer almayı başaran Fifa serisi, eylül ayında sunacağı yeni oyununda Türk kullanıcılarını sevindirmeyi başardı. Galatasaray'dan Atletico Madrid'e transfer olan ve birçok güzide kulübün dikkatini çekmeyi başaran Arda Turan'ı kapağa taşıyan Fifa'nın süprizleri de bununla kısıtlı değil.


2007 yılında Türk kullanıcılara sunduğu Türkiye Süper Ligi seçeneği, büyük takdir kazanmıştı. Ancak ülke futbolunda gözlemlenen geri gidiş ve büyük kulüplerin yargılandığı şike davası sonucu bir yıla mahsus olarak oyunculara sunulan Türkiye Süper Ligi oyundan tekrar kaldırılmıştı. Fifa 2015 ise 2007'de başardığı ve takdir kazandığı uygulamayı tekrar hayata geçiriyor. Fifa 2015'de kullanıcılara Türkiye Süper Ligi de sunulacak. Tüm bu güzel haberlerin yanı sıra ne yazık ki Türkçe dil seçeneğinin EA Sports'un gündeminde olmadığını belirtmek isterim.

Fifa Arda Turan'ı kapak fotoğrafına taşıyarak, Türkiye Süper Ligi ilavesiyle rakibi PES'in önüne geçeceğe benziyor. Gelişmeleri takip edip, çok yakında yayınlanacak oyunu beklemekten başka bir çare de kalmıyor. Şimdi sizleri, Arda Turan'ın Fifa 15 videosuyla baş başa bırakalım.


Videoyu izlemek için
yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda