haberler / FlightTrack 5

FlightTrack 5

04.08.2014 17:25:06

Google Play Store yada Android market, uygulama mağazaları içinde en büyük popülasyona sahip olanı.

Her gün farklı geliştiriciler tarafından yüzlerce yeni uygulama veya oyun mağazaya ekleniyor. Elbette tamamı işe yarayan şeyler olmuyor ve hatta bazıları cihazınıza virüs bulaştırabiliyor. Ancak uygulamaların geliştiricilerinin olumlu puanları, geçmiş işleri veya Google tarafından onaylanmış olmaları uygulama ve oyun seçimimizde önem arz ediyor. 

Google tarafından 'en iyi geliştirici' simgesi verilen uygulamalara ve yazılımcılara güvenimiz daha fazla oluyor. İşte bu uygulamamız da Google tarafından bu simgeyle onurlandırılmış. Mobiata geliştiricisinin şu anda mağazada 2 adet uygulaması bulunuyor. Bunlar FlightBoard ve FlightTrack 5 uygulamaları. Uygulamalar isminden de anlaşılacağı üzere uçuşla alakalı.

FlightTrack 5 uygulamasıyla gerçek zamanlı olarak dünya üzerindeki neredeyse bütün uçakların uçuş bilgilerine erişebileceksiniz. Uçak nerede, diye bakabileceksiniz. Ayrıca kendi takviminize uçuşlarınızı ekleyerek uçuş takviminizi oluşturabilecek, e-posta, sms, Google+, Twitter veya diğer sosyal paylaşım uygulamaları ile uçuş bilgilerinizi paylaşabileceksiniz. Uygulama bu özelliklerinin yanı sıra çok eğlenceli. Şu anda üzerinizden geçen uçak nereye gidiyor diye bakabiliyorsunuz.


Uygulama sunduğu onca özelliğe rağmen aşırı pahalı değil. Fiyatı Türkiye mağazasında 11,18 TL olarak belirlenmiş. İyi uçuşlar!

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda