haberler / Galaxy S serisi isimleri ortaya çıktı!

Galaxy S serisi isimleri ortaya çıktı!

07.03.2014 12:01:26

Yeni Galaxy S serisi isimleri ortaya çıktı! Yeni model adları iddiaya göre Amerika’da Samsung marka dosyalama içinde görülmüş.

Söylentiye göre Samsung devinin amiral gemileri S3, ve merakla beklenen S4′ün ardından yeni çıkarılacak S serisinin adları ortaya çıktı. Bu isimlerin doğru olup olmadığı ya da ileride kullanılıp kullanılmayacağı henüz kesin değil fakat, Samsung firması geleceğin mobil cihazları için yeni ürün adları kaydetti: Galaxy S Kit, Galaxy S Mate, Galaxy S Impact ve Galaxy S Act.

Androidli akıllı telefon olarak piyasaya sürülecek olan ve Galaxy ailesinin bir parçası olacak Galaxy serisi isimleri ise şu şekilde; Galaxy S Kit, Galaxy S Mate, Galaxy S Impact ve Galaxy S Act. Bu isimler Amerika’da Samsung marka dosyalama içinde tespit edilmiş.

Daha önce bu cihazların isimleri ve özellikleri sızdırılmadı. Yani bu cihazlara dair Android ile çalışması dışında hiçbir fikrimiz yok.

Şirketin ayrıca Bu Galaxy S modellerine ek olarak, Avrupa’da piyasaya sürülecek Ativ Zexy adında Windows Phone işletim sistemli bir model ismi ortaya çıktı.

Bakalım Samsung, bu isimlerle nasıl özellikli akıllı telefonları piyasaya sürecek. İlerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz.
yazar mihrace

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda