haberler / Gmail yeni mail desteğine kavuşacak

Gmail yeni mail desteğine kavuşacak

22.10.2014 23:26:00

Android işletim sistemine sahip cihazlar için Gmail uygulaması Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile beraber daha fazla mail desteğine hizmet sunacak

Gmail diğer mail servislerine destek sunacak. Gmail ile ilgili gelen bilgilere göre Gmail uygulamasının daha fazla mail Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile beraber kullanıcıların kullanımına sunulacağı açıklandı. Gmail uygulamasının Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile beraber güncellenmesi hem kullanıcıların mail üzerinden hotmail hesaplarına ulaşabilmelerini sağlayacak. Gmail uygulamasının Android 5.0 Lollipop ile beraber daha farklı yeni yeni özelliklere sahip olacağı da açıklananlar arasında. Bakalım Gmail uygulaması Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile beraber nasıl bir tasarıma sahip olacak? Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

Gmail uygulaması hakkında gelen bilgiler arasında Hotmail ve diğer mail servislerini destekleyeceğini de belirtmemizde fayda var. Gmail uygulaması Android 5.0 Lollipop ile beraber tasarım olarak da daha gelişmiş bir tasarıma sahip olacak.


Gmail Logo
yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda