haberler / Google Messenger geliyor

Google Messenger geliyor

24.10.2014 04:36:35

Bugün gelen bilgilere göre Android işletim sisteminin en güncel sürümü ile beraber Android işletim sisteminde çekirdek uygulama sayısını yükseltmek isteyen Google çekirdek uygulamalarına bir yenisini daha ekleyecek.

Google Messenger geliyor

Android işletim sisteminin en güncel sürümü olan Android 5.0 Lollipop sürümü kullanıcılar tarafından merak edilen ve Google tarafından merak edildiğinden dolayı herhangi bir açıklama yapılmayan yeni güncelleme hakkında bugün yeni bilgiler geldi. Bugün gelen bilgilere göre Android işletim sisteminin en güncel sürümü ile beraber Android işletim sisteminde çekirdek uygulama sayısını yükseltmek isteyen Google çekirdek uygulamalarına bir yenisini daha ekleyecek. Zira bugün gelen bilgilere göre Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile beraber kullanıcıların mesajlaşmak için Google Messenger uygulamasına sahip olacağı açıklandı. Google Messenger uygulamasının sadece Android 5.0 Lollipop güncellemesinin yüklü olduğu cihazlarda yüklü olarak yayınlanacağı, daha gelişmiş bir tasarıma sahip olacağı ve daha gelişmiş bir tasarım ile Hangouts uygulamasının yerine geçeceği açıklandı.

Google Messenger uygulamasıyla beraber renkli bir tasarıma sahip olacak, bir kullanıcı için belirlediğiniz renk sayesinde kullanıcı o anda herhangi bir yerde bildirim çubuğunda o renge sahip olacak. Bakalım Google Messenger hakkında ilerleyen günlerde APK dosyası yayınlayacak mı?

Google uygulamalarının APK dosyası olarak yayınlanması sayesinde kullanıcılar Android uygulamalarını hem daha önceden deniyor, hemde uygulamalar hakkında nasıl olduğunu açıklıyorlar. Bakalım Google Messenger uygulaması Facebook ve Facebook Messenger uygulamasına rakip olabilecek mi? Sizler bu konu ve konular hakkında neler düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda