haberler / Google News & Weather iOS için indirilebilir

Google News & Weather iOS için indirilebilir

09.10.2014 06:24:22

Google Android işletim sistemi için geliştirdiği uygulamayı bugün Google Haberler ve Hava Durumu uygulamasını iOS için yayınladı

Google Haberler iOS için yayınlandı. Android işletim sistemine sahip cihazlar için sevilen haberler uygulaması iOS için indirilmeye sunulduktan sonra beğeni kazandı. Android işletim sistemine sahip cihazlarda bazılarında yüklü olarak gelen Haberler uygulaması haberleri güncel olarak yayınlıyor.

Android işletim sistemine sahip cihazlarda genel olarak sürekli olarak kullanılan ancak ve ancak diğer işletim sistemine sahip cihazlar için yayınlanmaması tahmin edilen uygulama bugün Google tarafından yapılan açıklamaya göre iOS için yayınlandı. Google yaptığı açıklamada uygulamanın sadece Android işletim sistemi için değil iOS işletim sistemi için yayında olduğunu açıkladı. Android cihazlarda sevilen uygulama iOS cihazlarda 7 ve 8 sürümlerini destekleyecek, iOS 7 veya iOS 8 işletim sistemi sürümüne sahip kullanıcılar uygulamayı kullanabilecekler.

Dilerseniz uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuzdan App Store veya App Store sayfası üzerinden yükleyebilirsiniz. Uygulama içerisindeki haberlere internet üzerinden veya uygulama üzerinden erişebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda