haberler / Google Play Android L görselleri yayınlandı

Google Play Android L görselleri yayınlandı

11.10.2014 05:01:51

Android işletim sisteminin en güncel sürümü olan ve ilerleyen günlerde yayınlanacak olan Android L Android kullanıcıları tarafından bekleniyor.

Android işletim sisteminin en gelişmiş sürümü ve en gelişmiş sürümü olan Android L sunduğu özellikler ile de kullanıcıların büyük beğenisini kazandı. Android işletim sistemi için Android L ile beraber materyal tasarım kullanacak olan Google, Google Play uygulamasını da güncelleyecek.

Android L işletim sistemi ile beraber güncellenecek olan Google Play uygulaması kullanıcıların genel olarak Android işletim sisteminde resmi olarak kullandıkları bir uygulama. Android cihazlardan uygulama indirebilmek için gerekli olan Google Play güncellemeler ile beraber daha kullanışlı ve daha kolay bir arayüze kavuşuyor.

Android sitesi tarafından sızdırılan görsellere göre Android L Google Play güncellemesini de beraberinde getirecek. Android L güncellemesi ile Android işletim sistemi yeni özellikler ve yeni arayüz ile beraber kullanıcıları mutlu edecek olsa da Google Play arayüzü de kullanıcıları mutlu edecek. Android L güncellemesinin ilerleyen günlerde yayınlanacağı biliniyor. Android L güncellemesi ilerleyen günlerde yayınlanacak. Sizler Android L güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda