haberler / Google uygulaması iOS 8 için güncellendi

Google uygulaması iOS 8 için güncellendi

21.09.2014 19:58:59

Apple'ın yeni işletim sistemi güncellemesi iOS 8 beraberinde güncellemeleri de getirdi.

Google tarafından geliştirilen Google uygulaması bugün Google tarafından güncellendi.

Apple iOS 8 işletim sistemiyle beraber sorunlar yaşarken gelen bilgilere göre yeni işletim sistemi güncellemesi cihazlarda yavaşlama sorununu da beraberinde getirdi. Son gelen bilgilere göre iPhone 4S cihazlarında yüklü olan uygulamaların yüzde 50 daha geç açıldığı açıklandı. Son gelen analiz sonuçlarına göre yeni işletim sistemi sürümü kullanıcıların genel olarak daha rahat bir arayüze kavuşmasını daha kolay uygulamalara erişim sunarken Google uygulaması güncellenerek daha hızlı ve daha hatasız bir duruma getirildi.

Google Google+ sayfasından yaptığı açıklamalarda iOS 8 işletim sistemine sahip cihazlar için güncellenen Google uygulamasının yeni sezonda TV önerileri yayınlamaya başlayacağını açıkladı.

Google tarafından güncellenen Google uygulaması trafik bilgileri geliştirmeleri, hata gidermeleri, performans arttırmaları, Google ve Google asistan geliştirmeleri gibi özelliklere kavuştu.

Dilerseniz cihazınızdan AppStore uygulamasına girerek uygulamayı güncelleyebilirsiniz. Wifi bağlantısı kullanıyorsanız uygulama otomatik olarak güncellenecektir.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda