Python Tr (Hakkımızda)

Python Tr (Hakkımızda)

{tarih}

Merhaba,


Pythontr.com ekibi olarak, Python programlama dili ve ilgili konularda bilgi paylaşımı platformu oluşturmayı hedeflemekteyiz.
 

Ülkemizde var olan bilişim sektöründeki bilgiler paylaşıldıkça büyüyeceği fikrindeyiz. Bunun akabinde ülkemiz bilgisayar ve bilişim sektöründe ileri noktalara gelecektir.

Pythontr ekibi bünyesinde farklı bilgiye sahip birçok yazar bulunmaktadır. Bundan dolayı paylaşılan makale konularında zenginlik yaşanmaktadır.
 

Sitemizde Python dışında (Teknoloji haberler, Özgür yazılım, Açık kaynak kod,) Pardus, Ubuntu, Debian sistem yönetimleri üzerine paylaşımların olduğu gibi windows işletim sistemine dair bilgi, hata ve çözümler de paylaşılmaktadır.

Bilgilerin konu ile kısıtlı kalmayacağını düşünerek birçok farklı konu hakkında özgün ve yalın makalelerle karşınızdayız. Siz de makaleleri okuyup yararlabilir, yorum ile makalelere soru ve öneri sunabilirsiniz. Aynı zamanda bilgileri kaynak gösterip kullanabilirsiniz.

Pythontr sitesinde siz de bilgi paylaşımına ortak olmak istiyorsanız üye olup makale paylaşımı yapabilirsiniz. Bununla ilgili üye olurken sıkıntı yaşıyorsanız, bize bot(at)pythontr.com adresinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda görüş ve önerilerinizi de bot(at)pythontr.com bize iletebilirsiniz.
 

Linux Nedir? SSS

Python Nedir? SSS

Python 2'mi yoksa Python 3'mü

 

Teşekkür Ederiz.

pythontr.com

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
{divYorumlar}
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda