haberler / Hemşire dalaklı selfe yüzünden işten kovuldu

Hemşire dalaklı selfe yüzünden işten kovuldu

03.10.2014 05:35:35

Günümüzün gelişen akıllı telefon ve akıllı tablet teknolojisi oldukça güzel bir noktaya geldi

Selfie hemşireyi işsiz bıraktı. Kullanıcılar istedikleri zaman cihazlarından fotoğraflar çekebiliyor bu fotoğrafları selfie fotoğraf olarak çekmeyi seviyorlar. Selfie fotoğraf günümüzde en çok çekilen fotoğraflardan bir tanesi, insanların akıllı telefonlarının ön kameralarından kendilerini çekmelerine selfie deniyor. Bunun yanında selfie çekimler zaman zaman işten attırmaya da yetiyor. Bugün gelen bilgilere göre stajyer bir hemşirenin ameliyata alınan bir kadının dalağını elinde tutarak selfie çektiği öğrenildi.

Selfie fotoğraf çektikten sonra hastane yönetimi tarafından hemşire işten çıkarıldı. Hastaların özel olarak organlarının fotoğraf ile paylaşılması hem üzücü bir durum hem hemşire için üzücü bir durum. Bunun yanında hemşire şuan meslekten men edilmesinin yanında bir daha asla ve asla hemşirelik yapamayacak. Zaten günümüzde internette fotoğraf paylaşmak için hemşire olan bir hemşire adayından sağlık sektöründe ne kadar bir verim beklenebilir ki? Bu konu hakkında görüşlerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Pythontr.com olarak yorumlarınıza değer veriyoruz ve yorum yapmanızı tavsiye ediyoruz.


Hemşirenin Rusya'da hemşirelik yaptığı görev yaptığı hastaneden derhal olarak uzaklaştırıldığı öğrenildi. Bakalım selfie daha kim veya kimlerin başına ne gibi olaylar getirebilecek. Selfie fotoğrafların günümüzde oldukça popüler olduğu ve popüler olmasından dolayı oldukça fazla çekilmesinden dolayı sizlerin başına bişey geldi mi? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda