haberler / HTC Desire Eye'den yeni görseller

HTC Desire Eye'den yeni görseller

06.10.2014 23:13:51

HTC'nin yeni akıllısı HTC Desire Eye için yeni görseller yayınlandı

HTC'nin yeni akıllı telefonu olması beklenen ve ön kamerasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken akıllı telefon HTC Desire Eye modeli için bugün yeni görseller yayınlandı. Android işletim sisteminin en güncel sürümü ile çalışan akıllı telefon özelliklerinin yanında kamerasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Android işletim sisteminin en güncel sürümüyle çalışan ve 13 mp ön kameraya daha doğrusu selfie kamerasına sahip Desire Eye kamerasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Bugün gelen bilgilere göre HTC'nin yazılım geliştirme odalarından bir tanesi olan ve güncel yazılımların test edildiği Twitter adresi üzerinden cihazın görselleri sızdırıldı. HTC'nin en yeni akıllı telefonu HTC Desire Eye isminin HTC One M8 Eye olmasını tahmin eden kullanıcılar her ne kadar tahminlerinde yanılsalar da HTC Desire Eye modeli kullanıcıları memnun edecek.

5.2 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü LCD ekrana sahip cihaz, dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci, 2GB RAM, 32GB depolama, Android 4.4.4, Sense 6.0 gibi özellikler ile satışa sunulacak. Android işletim sisteminin en güncel sürümü olan Android 4.4.4 güncellemesinden sonra cihazın Android L güncellemesini de alacağı biliniyor. Bakalım ilerleyen günlerde tanıtılacak olan daha doğrusu 8 Ekim tarihinde tanıtılacak olan akıllı telefon ne gibi özelliklere sahip olacak? HTC Desire modellerinde giriş ve orta seviyesi cihazlar kullansa da HTC Desire Eye modelinde üst düzey bir cihaz satışa sunulacak.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda