haberler / HTC Nexus 9 satışa sunuldu

HTC Nexus 9 satışa sunuldu

04.11.2014 00:04:42

Android işletim sistemine sahip Google tarafından saf Android işletim sistemi ile beraber çalışan akıllı tablet HTC Nexus 9 modeli satışa sunuldu.

HTC Nexus 9 satışa sunuldu

HTC'nin yeni tableti satışa sunuldu. Android 5.0 Lollipop güncellemesine ilk olarak kavuşan tabletlerden bir tanesi Nexus 9 bugün Google Play üzerinden satışa sunuldu. Google LG yerine HTC'ye ürettirdiği Nexus 9 modelinde gelişmiş özellikler ve gelişmiş bir yazılım sunuyor.

Android 5.0 Lollipop güncellemesinin yayınlandığı Nexus 9 Apple iPad Mini ve diğer yeni tablet modellerine göre daha gelişmiş bir performansa sahip. Google tarafından HTC markası adı altında üretilen Nexus 9 399 dolar fiyata sahip. Android işletim sistemine sahip tabletler arasında pek fazla sevilmeseler de her ne kadar Google tarafından üretilmesi güncelleme ve güncellemelerin cihaza daha çabuk gelmesini sağlıyor. Bakalım Google HTC Nexus 9 modeliyle beraber ne kadar bir satış yapabilecek? HTC Nexus 9 modeli ülkemizden satın alınamıyor, yabancı ülkede herhangi bir tanıdığınız varsa onlardan alıp sizin için yollamasını isteyebilir veya yabancı ülkede yaşıyorsanız Google Play üzerinden 399 dolar ile HTC Nexus 9 modelini satın alabilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda