haberler / HTC One M8 Eye için yeni bilgiler

HTC One M8 Eye için yeni bilgiler

01.10.2014 03:49:05

HTC yeni akıllı telefonu HTC One M8 modelini tanıttıktan sonra büyük bir başarı yakalayamadı

Android işletim sistemine sahip yeni cihazlar üreten ve sürekli olarak ürettiği cihazların tasarımlarından dolayı kullanıcıların dikkatlerini üzerine çekiyor. Bugün gelen bilgilere göre HTC tarafından üretilmesi beklenen ve sürekli olarak çekilen selfie için üretileceği bilinen cihaz özellikleriyle dikkatleri üzerine çekecek.

5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü Super LCD3 ekran, Android 4.4.4 KitKat, Sense 6.0 ve 4G LTE özelliklerine sahip olacak cihaz genel olarak HTC One M8 modelinin yanında alt model olarak kalabilir. Bugün Çin'den gelen bilgilere göre cihazın görseli Çinli site tarafından sızdırıldı.

HTC tarafından Ekim ayında tanıtılması beklenen akıllı telefon HTC One M8 Eye için bugün yayınlanan görseller cihazın nasıl bir cihaz olacağını tahmin etmede yardımcı olsa da cihazın tasarımı maalesef yine HTC One M8 modeliyle aynı olacak. HTC kullanıcıları M8 tasarımının oldukça iyi olduğunu yeni cihazlarda bu tasarımın kullanılması gerektiğini açıklasa da diğer kullanıcılar Sony gibi devam edilmemesi gerektiğini sürekli olarak yeni tasarıma sahip cihazlar üretilmesi gerektiğini açıklıyor.

Bakalım HTC yeni HTC One M8 Eye cihazını ne zaman satışa sunacak? Cihazın fiyatı ne kadar olacak? Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda