haberler / HTC One M8 için Android 4.4.4 yayınlanabilir

HTC One M8 için Android 4.4.4 yayınlanabilir

29.09.2014 01:49:44

HTC One M8 için yeni güncelleme hazırlığında.

HTC One M8 modeli kullanıcılarına iyi haber. Android işletim sisteminin en son güncellemesi olan ve HTC cihazlarda sorunla karşılaşıldığından dolayı sorunların giderildikten sonra yayınlanacağı açıklanan akıllı telefon HTC One M8 için yakın zaman içerisinde Android 4.4.4 güncellemesi yayınlanacak. Android 4.4.4 işletim sistemi güncellemesiyle beraber daha hızlı çalışacak olan akıllı telefon gelecek hafta güncellemeyi alacak.

HTC geliştirici ekibinde yer alan bir kullanıcı tarafından yapılan açıklamaya göre Android 4.4.4 güncellemesi üzerinde çalışan HTC Android 4.4.4 güncellemesi üzerinde çalışmalarını bitirdi. Android 4.4.4 güncellemesinin gelecek hafta yayınlanacağı açıklanan HTC One M8 için LlabTooFeR adlı geliştirici tarafından bildirilen bilgilere göre cihaz için Android 4.4.4 güncellemesinin iki hafta içerisinde yayınlanacağı açıklandı. Bakalım Android 4.4.4 güncellemesi ile beraber cihaz nasıl bir hız sunacak?

HTC One M8 için güncellemenin yayınlanacağı tarih kesin olarak bilinmiyor ancak geliştirici tarafından bildirilen açıklamalara göre cihaz için güncelleme en geç ve en geç iki hafta içerisinde yayınlanmış olacak. Android 4.4.4 güncellemesinin ne gibi yenilik ve ne gibi özellikler getireceği bilinmiyor.


yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda