haberler / HTC One M9 parmak okuyucuya sahip olacak

HTC One M9 parmak okuyucuya sahip olacak

01.12.2014 00:43:36

HTC One M9 modelinde akıllı telefonlarda kullanılan parmak izi okuyucusu kullanacak

HTC One M9 parmak izi donanımına sahip olacak.

HTC One M9 modelinde akıllı telefonlarda kullanılan parmak izi okuyucusu kullanacak ve kullanacak olduğu parmak izi tarayıcısıyla beraber kullanıcıların cihaza daha fazla güvenliği konusunda güven verecek.

HTC One M9 modelinde akıllı telefon ve akıllı telefonlar arasında gelişmiş özelliklere yer verecek olan HTC Android 5.0 Lollipop güncellemesine sahip HTC One M9 modelinin fiyatını da özellikleri gibi yüksek tutacak. Günümüzde gelişen teknoloji dünyası şirketlerin birbirleriyle yarışmasını ve rekabeti arttırmasını sağlıyor.

HTC One M9 modelinin özelliklerinin 2GB RAM, 4 çekirdekli Snapdragon 810 işlemci, 5.7 inç ekran gibi özelliklere sahip olması tahmin ediliyor. HTC bakalım yeni akıllı telefonunda ne gibi yeni özelliklere yer verecek? Akıllı telefonlarıyla beraber daha doğrusu HTC One modelleri ile gelir ve karlarını arttıran HTC yeni akıllı telefonlarında da fiyatı yüksek tutacaktır. HTC One M8 modelinin özelliklerinin aksine gelişmiş yeni özelliklere ve parmak izi tarayıcısının en gelişmiş parmak izi tarayıcısı olacağı beğeni kazanacağı biliniyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda