haberler / HTC One M9 sızdırıldı

HTC One M9 sızdırıldı

09.12.2014 10:32:16

Sony Xperia Z4 modeliyle beraber HTC One M9 modelinin Sony Xperia Z4 modelinde tasarım olarak Sony Xperia Z4 modelinden daha farklı bir tasarım kullanılacak.

HTC One M9 sızdırıldı

HTC One M8 modeliyle başarılı satış rakamlarına ulaşamayan ve HTC One M8 modelinde başarılı satış rakamlarına ulaşamadığından dolayı HTC One M9 modelini tanıtacak olan HTC One M9 modelinden görseller ve görseller yayınlandı.

Sony Xperia Z4 modeliyle beraber HTC One M9 modelinin Sony Xperia Z4 modelinde tasarım olarak Sony Xperia Z4 modelinden daha farklı bir tasarım kullanılacak. Sony Xperia Z4 modeli ve HTC One M9 modeli tasarım olarak farklı olsa bile HTC One M9 modelinin tasarımı diğer akıllı telefonların tasarımına göre daha farklı bir tasarıma sahip olacak ve daha gelişmiş özellikler sunacak. Android işletim sisteminin en güncel sürümü Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile beraber çalışacak olan akıllı telefon sunduğu özelliklerle beraber kullanıcıların beğenisini kazanan HTC ilerleyen günlerde tanıtacağı akıllı telefonu HTC One M9 modeli ile beraber kullanıcıların beğenisini kazanacak.

Android işletim sisteminin en güncel sürümü Android 5.0 Lollipop güncellemesiyle beraber çalışacak olan akıllı telefon HTC One M8 modelinin tasarımına göre daha farklı bir tasarıma sahip olacak ve sunduğu tasarım ile beraber kullanıcıların beğenisini kazanacak. HTC tarafından üretilecek olan akıllı telefon tasarım ve tasarımsal olarak daha iyi bir tasarım sunacak olurken HTC One M9 modelinin tasarımında değişikliklerde kalın kasanın biraz daha incelmesi kullanıcıların dikkatlerinden kaçmayacak. HTC One M9 modelinde tasarım ve tasarımsal olarak daha fazla değişiklik yapacak olan HTC One M9 modelinde kullanılacak olan özelliklerin yanında tasarımsal olarak kullanacağı metal görünümlü tasarım kullanılacak. HTC One M9 modelinde kullanılacak olan tasarım daha farklı bir tasarım ve daha farklı bir model olmayacak ancak HTC One M9 modelinde kullanılacak olan tasarımın daha gelişmiş olması için HTC elinden gelenin en iyisinin en iyisini yapacaktır. Bakalım HTC One M9 modeli ne zaman tanıtılacak?

Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz. HTC One M9 modeli ile ilgili özellik bilgilerine bakacak olursak HTC One M9 modelinde 3 GB RAM, 4 çekirdekli en güçlü işlemci Snapdragon 810, 6 inç ekran, 13 megapiksel arka kamera, 2 megapiksel ön kamera gibi özellikler ve metal kasa gibi özellikler diğer cihazlara göre cihazın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda