haberler / HTC One Max Özellikler – İnceleme

HTC One Max Özellikler – İnceleme

25.10.2013 22:29:17

Dünya’nın en ünlü telefon markalarından bir tanesi haline gelen HTC bu konuda diğer başarılı rakiplerinden hiç de aşağı kalır bir iş yapmıyor.

Son yıllarda çıkarmış olduğu telefonlarla yükselişini sürdürmekte olan HTC, 2013 yılında sessizliğini korurken yeni yıla bir bombayı rakiplerinin kucağına bırakarak giderecek. HTC’nin yeni bombası ve en son telefon modeli olan HTC One Max telefonunun incelmesini bu yazımızda yapacağız. Telefonun ilk versiyonu olan HTC One’nin üzerine yeni özellikler ve teknik kısımda bazı yenilikler yaparak yeni telefonu çıkarmak isteyen firma, bunu başarmış gibi duruyor. Ülkemizde henüz yeni yeni satışlarına başlanan telefonun şimdiden dünya üzerinde satış rekorları kırması bekleniyor.

HTC’nin amiral gemisi olarak tabir edilen ve geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan HTC One Max, 5.9 inc ekranı ile FULL HD çözünürlüğü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Süper LCD3 ekranının yanında 1.7 GHZ dört çekirdekli Snapdragon 600 işlemcisi de GTC One Max’ın performansını da belirleyen çip seti de olacak.

HTC One modeli olan bir önceki telefon modelinde de olan Adreno 320 grafiklerine sahip olması bekleniyor. HTC One Max’oın bu zamana kadar gelen akıllı telefonlar arasında teknik olarak tıpkı bir şiir tadında olduğunu söyleyebiliyoruz. Bu benzetme ilk başta garip gelebilir ancak telefonu elinize aldığınızda bize hak vereceksiniz.

Telefonda bulunmakta olan çoklu mikrofonlar, 3G, 4G bağlantıları ve tasarım olarak son derece başarılı bir telefon olmasını sağlıyor. Ancak telefondaki özelliklere bakıldığında bunların lafı bile edilemeyecek kadar küçük kalması normal oluyor. Akıllı telefonlar arasında en ağır olarak dikkat çekmekte olan HTC ONE MAX, Ayrıca diğer markaların telefonları gibi bir elektronik kalemi de bu telefonda bulmanızın imkanı yok. HTC’nin bu telefonda bulunan ve telefonun asıl önemli silahı ise alt taraflarında bulunan parmak izi okuma sensoru olarak dikkat çekiyor. Aslında bu özelliğin HTC one telefonu ile gelmesi bekleniyordu ancak, biraz geç de olsa bir başka modelle sonunda bu özellik telefonlara eklendi.

HTC One Max’ı almak isterseniz internet üzerinden almanızı tavsiye ederiz. Çünkü fiyat karşılaştırması yapmak daha kolay.

yazar mihrace

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda