haberler / IFA 2014’te Hangi Ürünler Tanıtılacak

IFA 2014’te Hangi Ürünler Tanıtılacak

01.09.2014 17:17:25

Eylül ayında düzenlenecek IFA 2014'te tanıtılacak ürünler hangileri?


Her yıl Eylül ayının başlarında düzenlenen IFA teknoloji dünyasındaki yeni ürünleri lanse etmeye devam ediyor. Teknoloji dünyasının gündemini baştan aşağı değiştiren IFA 2014’te de birçok teknolojik ürünün tanıtımına ev sahipliği yapacak. Teknoloji ürünleri tanıtımı IFA’nın popülerliğini artırıyor. Başta Apple firması olmak üzere birçok firmanın ürün tanıtımı bu yıl da Eylül ayının başlarında yapılacak. İşte fuar öncesi tanıtılacak bazı cihazlar ve önemli genel özellikleri;Samsung Galaxy Note 4: Berlin’de düzenlenecek Unpacked etkinliğinde Samsung ailesinin en başarılı ürün serisi içerisinde yer alacak olan Samsung Galaxy Note 4 tanıtımı yapılacak. Ürünün yeni görünüme kavuşturulmuş metal çerçevesi ve ince yapısı ile dikkat çekecek.
Samsung Gear S: Samsung yeni akıllı saati Gear S IFA’da tanıtılacak ürünler arasında. Ürünün en dikkat çeken özellikleri ise 3G bağlantısı ve suya, toza karşı dayanıklılığı.
LG G Watch R: Ürün 1 metre derinlikteki suya yarım saat dayanabilme özelliğine sahip. Suya ve toza karşı dayanıklılığı ile dikkat çeken LG ürünü de IFA’da tanıtılacak.
Sony Smartwatch 3: IFA 2014’te akıllı saatlerin damga vuracağı ürünler arasında yer alacak Sony ürünü, Android Wear ile çalışan ilk akıllı saat olacak.
Sony Xperia Z3, Xperia Z3 Compact ve Xperia Z3 Tablet: Sony Xperia Z3 serisi IFA’da büyük pay sahibi olacak. Ürünlerin ince yapısı ve tasarımları dikkat çekecek.
Nokia Lumia 730 ve Lumia 735: IFA’da Nokia akıllı telefonları da tanıtılacak.


Saydıklarımız IFA’da tanıtılacak ürünlerden sadece birkaçı. Bu yıl birçok şık tasarıma sahip geniş özellikli ürünler ilgi görecek.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda