haberler / Inca IM-333NX İncelemesi

Inca IM-333NX İncelemesi

10.09.2014 01:51:58

Evine ofisine kolayca internet ağı kurmak isteyenlere sunulan Inca IM-333NX konumuzda siz değerli teknoloji çılgınları için inceliyoruz.

Evinizde ve ofisinizde kolayca ağ kurmak ve onu kolayca yönetmek için üretilmiş olan Inca IM-333NX modemi siz teknoloji kullanıcılarına 11N teknolojisini sunuyor. Boyutlarıyla çok küçük olduğu için büyük yerlerden yanı sıra ev ve küçük çaplı iş yerleri için gayet uygundur. Inca IM-333NX cihazımı Router özelliğine de sahiptir yani dağıtıcı görevinde de kullanabilirsiniz. Tasarımında hiçbir sıkıntısı olmayan Inca IM-333NX dış monitöründe kesinlike harici bir anten yoktur. Gövde içerisinde bulunan dahili antenler sayesinde iç alanlarda 150 metre dış alanlarda ise 450 metreye kadar çekim kuvveti sunabilmektedir.

Cihazda hemen gözümüze çarpan özelliklerden biriside 802.11n teknolojiye sahip olduğudur. Cihaz plastik muazzam bir kasada gelse de tasarımı ve küçüklüğünden dolayı her yere sığacak şekildedir. Ön yüzünde ise bildirim paneli vardır. LED bildirim panelinde büyün standart bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz. Arka yüzünde ise her zamanki gibi Ethernet ve DSL bağlantıları vardır. WPS butonu ise hemen alt kısımda bulunmaktadır. Bağlantılarda ise USB bağlantı noktası yoktur. Kurulumda ise Türkçe ara yüze sahip olduğu için kurmanız gayet kolaydır. 300 Mbps’e kadar veri aktarım hızı olduğu için internet hızında kesinlikle bir düşüş ve yavaşlık yaşanmayacaktır.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda