haberler / iOS 8.0.2 güncellemesini indirin

iOS 8.0.2 güncellemesini indirin

28.09.2014 02:22:32

Apple iOS 8 işletim sistemi için güncelleme yayınlayan Apple sorunları da güncelleme ile beraber giderdi.

Apple'ın yeni akıllı telefonu Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modelleri 26 Eylül tarihinde Türkiye'de satışa sunulmuştu. Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modelleri ile sürekli olarak gündeme gelen Apple üreticilerin de dikkatlerini üzerine çekmişti. Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modelleri ile beraber gündeme gelmişti. Bugün Apple iOS 8 işletim sistemi için güncelleme yayınlayan Apple sorunları da güncelleme ile beraber giderdi.

Apple iOS 8.0.2 güncellemesiyle beraber kullanıcıların cihazlarını hızlandırmanın yanında hata gidermeleri ve performans arttırmalarını da unutmadı. Apple iOS 8.0.2 güncellemesiyle beraber cihazlar sinyal sorunlarına da, Touch ID sorunlarına da çözüm bulmuş oldu.

Apple klavye, HealthKit programında bazı hatalar yaşandığı belirtilirken bu güncellemenin tüm sorunların üstesinden gelebileceği bildirilmiş. Apple iOS 8.0.2 güncellemesi ile beraber cihazlar da daha hızlı çalışıyor, Apple güncellemeyi yüklemek için güncelleme diyerek güncelleyebilirsiniz. Güncelleme içerisinde bulunan hata giderme ve performans arttırmaları oldukça işe yaramış gibi gözüküyor. Güncellemeyi yükledikten sonra bilgileri paylaşabilirsiniz.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda