haberler / iPad Mini Kullanıcılar; Retina Ekran Geliyor!

iPad Mini Kullanıcılar; Retina Ekran Geliyor!

09.12.2013 15:17:21

ipad Mini Kullanıcılar; Retina Ekran Geliyor!


Apple yeni yıl öncesi yeni ürünü olan iPad Mini’yi piyasaya çıkarması bekleniyor. Piyasaya sürülmesi beklenen Apple’ın yeni ipad’i yeni bir imajıyla piyasaya çıkması beklenirken, bu yeni ürünün istenenden daha iyi bir sürümüyle ve daha iyi bir retina ekranla karşımıza çıkacağından bahsediliyor.


Retina ekran, bir yıl önce piyasaya çıktığında Apple'ın daha küçük bir tabletle eksik bir anahtar özelliği olduğu gözlenirken, iPad Mini müşterilerine yine de iyi bir performans sergiledi.


Retina ekranın mevcut iPad Mini kullanıcılarına cihaz güncellemek için yeteri kadar teşvik edecek mi?


Bugünün iPad Mini ekranı kimi müşterilerine göre, kötü gibi gözükebilir ya da gün içinde günlük kullanım için yeterince uygun olmayabilir. İpad Mini ekranı diğer ekranlara göre ekstra pikseller gerekir. Elbette, keskin ekranı daha kolay okuma yapmak istenir. Yani, Apple kullanıcılarını İpad Mini’ye teşvik etmek için Retina ekran güncelleyecektir.


Apple, A5 çip iPad Mini’yi isteyenler için, Apple bir A6X (Onlar fiyatı düşük tutmak için eski yonga setlerini), artı bir 128 GB seçeneği piyasaya sunması bekleniyor.


Bazı Apple cihazlarının üzerinde yeni parmak izi tarayıcı yer alıyor yönünde söylentiler var, ama bu olayın şimdilik mümkün olmadığını, Apple’ın gelecek yıllarda bu teknolojik olayın ipad Mini’lerde görülebileceğini açıkladı. iPad Mini, büyük bir tablet iken, halen tablet pazar yerinde Apple'ın payını artırmak için çaba harcadığını dile getirilirken geliştirilmiş pil ömrüyle aynı zamanda yeni ve güzel bir özellik olacağı açıklandı.


Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda