haberler / İphone 6, 9.9.2014'te Görücüye Çıkıyor

İphone 6, 9.9.2014'te Görücüye Çıkıyor

31.08.2014 17:26:31

İphone 6, 9 Eylül'de basın toplantısıyla tanıtılacak.


Apple, yeni akıllı telefonu, İphone serisi olan İphone 6'yı, 9 Eylül 2014 tarihinde gerçekleştireceği basın toplantısıyla tanıtacak. Apple firmasının 9 Eylül'de tanıtacağı İphone 6'nın diğer iphone serilerine oranla büyük ekranlı olması bekleniyor. Apple firmasının basın kuruluşlarına gönderdiği bir ayrıntı dikkat çekmektedir. Ayrıntıda sade bir tasarım üzerinde 9.9.2014 tarihi ve "Daha fazlasını söylemeyi dileriz.’’ İfadesi yer almaktadır. İphone 6 hakkında bir çok iddaa ve dedikodu yer almakta. Kimi 4.7 inç ekranı olacağını söylemekte, kimisi 5.5 inç ekranı olacağını söylemekte, kimisi ise iki ayrı model ile piyasaya sürüleceğini söylemektedir. Herkes yeni iphone akıllı telefonun büyük ekranlı olmasını bekliyor veya tahmin ediyor. Fakat bütün bunlar sadece söylenti ve tahminlerden ibarettir. Bu gerçeği, Apple firmasının 9.9.2014 tarihinde düzenleyeceği resmi basın toplantısında, İphone 6'yı tanıtırken hepimiz göreceğiz.


Apple firmasının sürpriz yapmayı seven bir firma olduğu şüphesiz herkes tarafından bilinmektedir. Bu iddaaların yanı sıra Apple firmasının iphone 6 ürünün yanı sıra yeni bir ürün daha sunacağı bekleniyor. Bu ürünün ise akıllı saat olduğu ve isminin İWatch olacağı tahmin edilmektedir. Bu ihtimale ise büyük ekranlı İphone 6 ihtimalinden daha düşük gözle bakıldığı da bir gerçek.


İnsanların teknoloji devi olan Apple'dan beklentisi haliyle büyük. Teknoloji piyasasına yenilikler getiren ve en önemlisi ilkleri kazandıran Apple hakkında meraklar ve söylentiler tüm hızıyla devam etmektedir ve bu gidişle de devam edecektir.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda