haberler / İphone 6'dan Hayal Kırıklığı

İphone 6'dan Hayal Kırıklığı

23.08.2014 18:07:06

İphone 6 bekleyenlere üzecek bir haber sızdırıldı !

Apple firmasının en trend ürünleri arasında yer alan İphone serisinin yeni ürünü tanıtıma hazırlanıyor. Tanıtımı merakla beklenen İphone 6 hakkında sızdırılan bazı bilgiler kullanıcılara hayal kırıklığı yaşatacak. Firmasının yeni seride ekran boyutunu büyüteceği ancak aynı uygulamayı telefonun Ram’ı için düşünmediği öğrenildi. Eylül ayında tanıtılması beklenen İphone 6’nın 1 GB RAM özelliği ile gelmesi bekleniyor. Buda demek oluyor ki yeni ürünün Ram miktarı İphone 5S ve 5C’den pekte farklı olmayacak.

Apple’ın yeni ürününde beklentiler oldukça fazlaydı. Hem tasarım hem de teknik özelliklerin bir hayli yükseltilmesi beklenirken İphone 6 hakkında sızan bilgiler biraz da olsa hayal kırıklığı yaşattı. 5.5 İnç’lik telefon modelinde aslında daha yüksek RAM kapasitesi bulunabilir. Fakat firmanın neden böyle bir karar alındığı bilinmiyor. İphone 6 hakkında sızan diğer bilgilerden biri ise 5S’de bulunan 1560mAh kapasitesine sahip pil miktarının 1810mAh’a kadar yükseltileceği hakkında.

Apple yeni ürünü İphone 6 9 Eylül’de tanıtıma sunulacak. Merak edilen tüm detayların ise ürünün tanıtımı ile ortaya çıkması bekleniyor. Yeni üründe A8 işlemcinin güç tüketim özellikleri sayesinde ilgi çekeceği düşünülüyor. Nihayetinde ise bu özellik İphone 6 kullanıcılarına uzun bir ömre sahip pil sunacak. Akıllı telefon kullanıcılarının İphone 6’ya ilgisinin ne olacağı şimdilik merak konusu. Fakat birçok kullanıcının yeni seriyi heyecanla beklediği biliniyor. Apple yeni ürünüyle 9 Eylül’de tanıtıma hazırlık sürecine devam ediyor.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda