haberler / iPhone 6 Plus eğiliyor

iPhone 6 Plus eğiliyor

24.09.2014 20:52:58

Apple'ın yeni akıllı telefonu Apple iPhone 6 Plus modelinde sorun ortaya çıktı

Apple iPhone 6 Plus eğiliyor. Apple iPhone 6 Plus modelinin eğildiğini iddia eden kullanıcılar bu iddialarından sonra yeni görseller paylaşmaya başladı. Apple iPhone 6 Plus modelinde bulunan ekran boyutundan dolayı kullanıcıların genel olarak cihazlarının yamulduğu açıklandı. Kullanıcıların verdiği bilgilere göre Apple iPhone 6 Plus modelinin ekranının büyük olmasından dolayı cihazların diğer cihazlara göre kalın olmasına rağmen diğer modellere göre daha ince olması cihazın eğilmesine neden oluyor. Bu neden olmanın sebebi şuan için bilinmiyor ancak kullanıcılardan gelen bilgilere göre bazı kullanıcılarının yemek yerken cihazını cebine koyduğu ve cihazın yamulduğu, bazı kullanıcıların düğünde dans ederken cihazın cebinde yamulduğu açıklandı. Apple iPhone 6 Plus modellerinde bulunan bu sorunun elle de olduğu açıklandı.


Bugün yayınlanan videoya göre Apple iPhone 6 Plus modeline baskı ve baskı gibi hareketlerle cihazın eğildiği açıklandı. Apple iPhone 6 Plus modeli hakkında herhangi bir bilgi veya herhangi bir açıklama yapmayan Apple cihazların yeni serisinde bakalım nasıl bir çözüm veya çözüm yöntemi sunacak?

Bazı kullanıcılara göre Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modellerinde tasarım veya tasarımsal anlamda geliştirmeler yapılacağı cihazın biraz daha kalın kasa ile üretilebileceği iddia ediliyor. Bu iddialar her ne kadar Apple tarafından doğrulanmasa da ilerleyen günlerde yeni bir açıklama yapılması bekleniyor. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz:

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda