haberler / iPhone 6 Plus yamuluyor

iPhone 6 Plus yamuluyor

24.09.2014 00:36:54

iPhone 6 Plus modelinden ilk şikayetler gelmeye başladı

Apple tarafından üretilen akıllı telefon Apple iPhone 6 Plus modelinden ilk şikayetler gelmeye başladı. Apple tarafından üretildikten sonra kullanıcıların genel olarak oldukça yoğun ilgi gösterdiği akıllı telefon hakkında ilk şikayetler gelmeye başladı. Apple tarafından üretildikten sonra kısa süre içerisinde kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan akıllı telefon Apple iPhone 6 Plus kullanıcıların ve üreticilerin göndermelerine maruz kalmasına rağmen bu kadar fazla talep olması kullanıcıların akıllarını karıştırdı. Sürekli olarak karşımıza Samsung ve Apple cihazlarda çıkan patlama sorunlarından sonra cihazların aşırı ısınıp yamulması ve patlamasından sonra bugün Apple iPhone 6 Plus modeli hakkında yeni şikayetler geldi.

Yabancı Macmrunors forumlarından gelen bilgiye göre Apple iPhone 6 Plus modelinin yamulduğu açıklandı. Yabancı Macrumors forumlarından gelen bilgiye göre kullanıcıların akıllı telefonlarını ceplerinde taşıdıkları ve eğilip kalktıklarında malzeme kalitesinden dolayı yamulduğu açıklandı.
Şikayetlere göre kimisi yemek yerken, kimisi düğünde dans ederken Apple iPhone 6 Plus akıllı telefonlarının yamulduğu açıklandı. Apple iPhone 6 Plus modelinde olan bu sorunun nedeni olarak cihazın inceliği değil kalitesiz kasa kalitesi ve Apple'ın büyük ekranlı telefon üretme konusundaki bilgisizliği, iPhone 5S modelinde olduğu gibi kalın modellerin kalınlıktan dolayı bu sorunlara daha az karşılaştığı açıklandı.


Sizlerde Apple iPhone 6 Plus modelini satın alırsanız uzun süre cepte tutmanız cihazınızın yamulmasına sebep olabilir.
yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda