haberler / LG G Flex'ten Yeni Sızıntılar

LG G Flex'ten Yeni Sızıntılar

19.11.2013 20:49:34

LG’nin kavisli ekrana sahip olan telefonu LG Flex’in sadece adı duyuldu ancak dünya üzerinde akıllı telefon pazarını etkileyemeye yetti. Kavisli ekrana sahip olan bir telefonun akıllı telefonlar pazarına girecek olması dahi insanların heyecanlanmasına yetti. LG, telefon ve elektronik eşya üreticiliğinde görünüşe bakılırsa ilerleyen yıllarda da adından sıkça söz ettirecek. Gerek teknik servis gerekse ürünlerinin kalitesi ile dünya üzerinde pek çok kişinin beğenilerini toplamakta olan LG, son olarak kavisli ekrana sahip olacak bir telefonu akıllı telefonlar pazarına sunacağını resmi olarak açıklamıştı. Telefonun adının ise G Flex olacağını söyleyen LG’nin bu açıklamasından birkaç gün sonra da telefona ait olduğu iddia edilen telefonun görüntüleri ortaya çıktı.

LG’nin bu hamlesinden sonra herkes telefonun görüntülerini veya videosunun çekilmesini veya sızdırılmasını beklemeye başladı ve nihayet beklenen gün geçtiğimiz günlerde geldi. LG’nin yeni telefonunun resimleri ve videoları ortaya çıktı ve kullanıcıların beğenilerine sunuldu.

LG’nin kavisli ekrana sahip olan yeni telefonu G Flex’ten sızıntılar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan ve sizlerle paylaştığımız telefonun görüntülerine yenileri eklenmeye başladı. Ayrıca yeni cihazın ayrıntılarına yer verilen bir video da kullanıcılarla paylaşıldı.

Yeni fotoğraflar önceki fotoğraflardan daha detaylı ve cihazın arka kısımlarının da detaylarının ortaya çıkması için çekilmiş. LG’nin bir önceki modeli olan G2’ye benzer olarak bu telefonun da arka kısmına bir çok düğme eklenmiş. Yeni cihazın elde kullanımını gösteren video da insanlarla paylaşılırken cihazda 6 inç ekran alacağını söyleyenler doğruyu söylemiş gibi görünüyor.

Samsung’un içe doğru olan kavisli yapısı ile öne çıkan akıllı telefonu Galaxy Round’a rakip olacak olan G Flex, boyuna doğru kavisli olarak dikkat çekiyor. Bu kavis LG’nin yeni cihazını rakiplerinden ayıracak en önemli özellik olarak dikkat çekiyor. Ürünün resmi tanıtımının ise önümüzdeki hafta Güney Kore’de insanlara duyurulacağı tahmin ediliyor. Dünya çağında ürünün ne zaman piyasaya sürüleceği veya hangi ülkede kaç para fiyatla sunulacağı ise henüz muamma olmaya devam ediyor.
yazar mihrace

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda