haberler / LG G Watch indirimde

LG G Watch indirimde

13.10.2014 10:28:01

LG G Watch akıllı saat modeli indirimde. Günümüzde akıllı telefonlar tüm yaşantımızı düzene sokuyor.

LG G Watch

Akıllı telefonlar ile beraber sağlık ile ilgili neredeyse standart birden fazla işlerimizi yapabiliyor, sağlık ile ilgili ölçümler yapılabiliyor. Android işletim sistemine sahip cihazlar dahil Windows Phone ve BlackBerry cihazların satış oranlarının sağlık uygulamaları güzel bir sağlık ve güzel bir sağlıklı geleceği bizler için garanti ediyor diyebiliriz. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların yanında akıllı saatler yer alıyor.

Akıllı saatler her ne kadar günümüzde şuan için pek fazla kullanım oranına sahip olmasa da akıllı saatlerin geleceği şuan için yok diyebiliriz. Akıllı saatler fiyatlarından dolayı kullanıcıların genel olarak tercih etmek istediği, ancak ve ancak daha sonradan fiyatlarından dolayı vazgeçtikleri akıllı cihazlar olduğundan dolayı üreticiler akıllı saatleri sürekli olarak indirime sokuyor.

Bugün gelen bilgilere göre LG tarafından üretilmiş LG G Watch akıllı saat modeli indirime girdi. Android Wear akıllı saatler arasında en iyi tasarıma sahip olan ve Motorola Moto 360 modelinden daha iyi özellik sunduğu iddia edilen akıllı saatin fiyatında küçük bir indirim yapıldı. Android Wear saatler arasında sevilen saatlerden olan LG G Watch şarj süresi ile şikayet alsa da tasarım olarak da kullanıcıların sevdiği bir saat. LG G Watch modelinde bugün yapılan indirim cihazın fiyatını 150 dolara indirdi. Best Buy üzerinden satışa sunulan akıllı saatin fiyatı 150 dolar.

yazar Serhan

Yorumlar

Bu içerik için sizde yorum yapabilirsiniz!
anasayfa | makaleler | haberler | dosyalar | linkler | hakkımızda